Skocz do zawartości

Historia edycji

bajbaga

bajbaga

11 godzin temu, max12130 napisał:

jako "Laik" jakie  mam dać mu argumenty ze jest lipa zrobiona ?

Normalny:

Panie dolej Pan tą j...na belkę (przed ewntualnym wylaniem posadzki),  zgodnie z projektem, bo po nocach spać nie mogę. 

Jak będzie coś marudził, poproś o dziennik budowy i wpisz w nim, że mają dolać belkę, przesłać Ci zdjęcie belki bez szalunku . Ewentualna wylewka posadzki może być zrobiona dopiero po wykonaniu belki.

Jednym słowem mają to doprowadzić do dokładnie takiego stanu:

belka.jpg

Ps. 

11 godzin temu, max12130 napisał:

ponieważ wielu z was ma rożne opinie na ten temat jedni piszą jest ok , drudzy ze jest lipa , nie chce wyjść na durnia

Powiem tak - co najmniej trzy "podpowiedzi", co do metody naprawienie tego błędu i oceny ewentualnych skutków, pochodzą od inżynierów budownictwa z wieloletnią praktyką. Dwie z nich są podpisane imieniem i nazwiskiem.

Wnioski wysuń sam.

bajbaga

bajbaga

10 godzin temu, max12130 napisał:

jako "Laik" jakie  mam dać mu argumenty ze jest lipa zrobiona ?

Normalny:

Panie dolej Pan tą j...na belkę (przed wylaniem posadzki),  zgodnie z projektem, bo po nocach spać nie mogę. 

Jak będzie coś marudził, poproś o dziennik budowy i wpisz w nim, że mają dolać belkę, przesłać Ci zdjęcie belki bez szalunku . Wylewka może być zrobiona dopiero po wykonaniu belki.

Jednym słowem maja to doprowadzić do dokładnie takiego stanu:

belka.jpg

Ps. 

11 godzin temu, max12130 napisał:

ponieważ wielu z was ma rożne opinie na ten temat jedni piszą jest ok , drudzy ze jest lipa , nie chce wyjść na durnia

Powiem tak - co najmniej trzy "podpowiedzi", co do metody naprawienie tego błędu i oceny ewentualnych skutków, pochodzą od inżynierów budownictwa z wieloletnią praktyką. Dwie z nich są podpisane imieniem i nazwiskiem.

Wnioski wysuń sam.

×
×
  • Utwórz nowe...