Skocz do zawartości

Historia edycji

max12130

max12130

witam wszystkich serdecznie , jest to mój pierwszy post na tym forum jeśli coś nie tak to sorry , wiec przechodząc do sedna sprawy mam pewien problem tak jak w temacie  po wylaniu stropu wystaje zbrojenie , po rozmowie z wykonawca mówi mi ze to normalne i poprawi się to podczas wylewania ścian kolankowych ale nie za bardzo chce mi się w to wieżyc ?

napisał do mnie tak

wszystko jest dobrze to są podciągi stropu 15 cm a podciągu jest 20 cm wiec nie ma go jak schować w betonie , trzeba je teraz pod szalować i jak będziemy zalewać wieniec zalać, to jest normalne później schowa się to w posadzce.

prosił bym o fachowa poradę za którą z góry dziękuję

zamieszczam fotkę pozdrawiam

 

IMG-20170901-WA0002.jpg

max12130

max12130

witam wszystkich serdecznie , jest to mój pierwszy post na tym forum jeśli coś nie tak to sorry , wiec przechodząc do sedna sprawy mam pewien problem tak jak w temacie  po wylaniu stropu wystaje zbrojenie , po rozmowie z wykonawca mówi mi ze to normalne i poprawi się to podczas wylewania ścian kolankowych ale nie za bardzo chce mi się w to wieżyc ?

napisał do mnie tak

wszystko jest dobrze to są podciągi stropu 15 cm a podciągu jest 20 cm wiec nie ma go jak schować w betonie , trzeba je teraz podszańcować i jak będziemy zalewać wieniec zalać, to jest normalne później schowa się to w posadzce.

prosił bym o fachowa poradę za którą z góry dziękuję

zamieszczam fotkę pozdrawiam

 

IMG-20170901-WA0002.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...