Skocz do zawartości

Historia edycji

bajbaga

bajbaga

Trochę żyję na tym świecie i zapewniam Cię że tak było za mojej pamięci. Na małych wioskach do dzisiaj się mało zmieniło w tym zakresie.
Jak w tamtych czasach pojechałem do Berlina (zachodniego) to doznałem szoku widząc tyle osób na wózkach "spacerujących" po promenadach.

Masz dziecko ...... - a gdyby było homo ......... ?

 

I dla jasności - nikt tu nie pisze o jakimś specjalnym traktowaniu - tylko o normalnym tak jak każdego innego związku formalnego - w tym do prawa dziedziczenia ustawowego po partnerze w każdym związku.

Gdyby nie było parad nikt nie "pochyliłby się" nad problemem - górnicy mogą chodzić na "parady" w obronie swoich praw, a homoseksualni i hetero ale nie w związkach formalnych, pozbawiacie takiego prawa ? 

bajbaga

bajbaga

Trochę żyję na tym świecie i zapewniam Cię że tak było za mojej pamięci. Na małych wioskach do dzisiaj się mało zmieniło w tym zakresie.
Jak w tamtych czasach pojechałem do Berlina (zachodniego) to doznałem szoku widząc tyle osób na wózkach "spacerujących" po promenadach.

Masz dziecko ...... - a gdyby było homo ......... ?

 

I dla jasności - nikt tu nie pisze o jakimś specjalnym traktowaniu - tylko o normalnym tak jak każdego innego związku - w tym do prawa dziedziczenia ustawowego po partnerze w każdym związku.

Gdyby nie było parad nikt nie "pochyliłby się" nad problemem - górnicy mogą chodzić na "parady" w obronie swoich praw, a homoseksualni i hetero ale nie w związkach formalnych, pozbawiacie takiego prawa ? 

×
×
  • Utwórz nowe...