Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

21 godzin temu, Elfir napisał:

mhtyl - ale co strasznego dla ciebie osobiście się stanie, jak gej będzie mógł dziedziczyć majątek po wieloletnim partnerze, którego uważał za najbliższą, ukochaną osobę?

Dziedziczyć mogą na mocy innych aktów prawnych i nie musi to być akt małżeństwa, a małżeństwo póki co to związek kobiety i mężczyzny. Lepiej więc się tego trzymać, ot tak po prostu i raczej nie jest to "strach przed innością", jak napisał Efir, ale zdrowe podejście do wynaturzeń takich czy  innych.

Prześladowaniom mówimy nie, ale też kwestionowaniu i relatywizacji wszystkich zasad norm i wartości powinniśmy powiedzieć nie. Wynaturzenia nie powinny być normą prawną ani zwyczajową, ale oczywiście mogą być i są w wielu krajach. Czy to dobrze ? , ja uważam że nie i trochę mnie to martwi.

 

 

7 minut temu, mhtyl napisał:

, to co pedał powie że jeden chłop kochał sie z drugim a że jego dziecko jest owocem tej miłości? 

:zalamka::D

demo

demo

20 godzin temu, Elfir napisał:

mhtyl - ale co strasznego dla ciebie osobiście się stanie, jak gej będzie mógł dziedziczyć majątek po wieloletnim partnerze, którego uważał za najbliższą, ukochaną osobę?

Dziedziczyć mogą na mocy innych aktów prawnych i nie musi to być akt małżeństwa, a małżeństwo póki co to związek kobiety i mężczyzny. Lepiej więc się tego trzymać, ot tak po prostu i raczej nie jest to "strach przed innością", jak napisał Efir, ale zdrowe podejście do wynaturzeń takich czy  innych.

Prześladowaniom mówimy nie, ale też kwestionowaniu i relatywizacji wszystkich zasad norm i wartości powinniśmy powiedzieć nie. Wynaturzenia nie powinny być normą prawną ani zwyczajową, ale oczywiście mogą być i są w wielu krajach. Czy to dobrze ? , ja uważam że nie i bardzo mnie to martwi.

 

 

4 minuty temu, mhtyl napisał:

, to co pedał powie że jeden chłop kochał sie z drugim a że jego dziecko jest owocem tej miłości? 

:zalamka::D

×
×
  • Utwórz nowe...