Skocz do zawartości

Koszt budowy blizniaka


Recommended Posts

Witam,

Przymierzam się do budowy bliźniaka (powierzchnia użytkowa 120, 56 x 2= 241,12 m2  ,powierzchnia podłogi 127,04 x 2 = 254,08 m2 ), 

1.pytanie jakich mogę się spodziewać kosztów tzw. robocizny- stan developerski ( bez wykończenia wewnętrznego) 

2. na jakie muszę się przygotować koszty zł/m2 -materiały?. Budowa ok  Wrocławia

https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-klematisach-20-b-m4d521e44325a0

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

 

Pozdrawiam,

 

Kuba

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

Mogę podzielić się przybliżonymi wartościami z 2 lat wstecz. Lokalizacja - okolice Włocławka.

 

Zakup działki 1000m2 z murami (stan surowy bez okien i drzwi. bliźniaka piętrowego z pełnym podpiwniczeniem i garażem - 180tyś. Całkowita powierzchnia 184m2.

 

Stan jak to się nazywa deweloperski czyli tynki, instalacje, ocieplenia, elewacje (przed urządzeniem) - około 200 tyś.

 

Wykończenie wydaje mi się, że dobrej jakości. Gospodarcze pomieszczenia w piwnicy, jedna duża łazienka (12m2), jedna mała ubikacja, 4 pokoje. Podłogi - deski jesionowe, kafle poza tym kominek, ocieplanie podłogowe, piec gazowy, szkło hartowane do kuchni, niezbędne instalacje, meble na zamówienie (sporo drewna czereśniowego) około 350-370 tyś.

 

Przepraszam za przybliżenia. Trochę czasu już minęło więc podaję jak pamiętam.

Mam nadzieję, że pomogłam.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...