Skocz do zawartości

Jaki dalmierz laserowy?


zenek

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
3 godziny temu, Eksperci Bosch - narzędzia napisał:

Polecamy nowoczesny i łatwy w obsłudze dalmierz  BOSCH GLM 50 C

No dzięki - taki kupiłem miesiąc temu - rzeczywiście super. Kilka przydatnych funkcji i kilka ułatwień. Mierzenie ką jest super. I nawet dobrą promocje znalazłem. 

Ale ma błąd - oprogramowania. Program do przesyłania danych przez bluetooth dziala tylko na smartfon - na laptopie nie. Nie  jest to najważniejsze - ale ze taka firma jak Bosch skasowala z użycia np do inwentaryzacji laptopa na rzecz komorki lub tableta - to mnie zadziwia. Chodzi chociażby o wielkosć ekranu. A program nie działa na Windows. Dziwne.   

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że dalmierz sprawdza się i udało się go dostać w dobrej cenie. Jeśli chodzi o sposób przesyłania danych, to faktycznie Funkcja Bluetooth dedykowana jest dla urządzeń mobilnych. Dalmierz GLM 50 C wyposażony jest dodatkowo w port micro-USB, który wraz z oprogramowaniem GLM Transfer Software pozwala na przesłanie danych również na komputer.

Link do komentarza
35 minut temu, Eksperci Bosch - narzędzia napisał:

Dalmierz GLM 50 C wyposażony jest dodatkowo w port micro-USB, który wraz z oprogramowaniem GLM Transfer Software pozwala na przesłanie danych również na komputer.

Chyba że mi się wzrok popsuł :yahoo: ale portu USB nie dostrzegłem w modelu GLM 50 C.

Ale chętnie się dowiem od Szanownego przedstawiciela, gdzie jest to gniazdo USB, chociażby najbardziej micro.

 

 

Link do komentarza

Do przesyłania danych na komputer używamy programu GLM Software Transfer - dostępny jest na naszej stronie, na samym dole wraz z aplikacjami mobilnymi http://www.bosch-professional.com/pl/pl/laser-measure-glm-50-c-131500-0601072c00.html. Faktycznie w przypadku GLM 50 C z programem można się połączyć wyłącznie przez Bluetooth, port micro-USB znajduje się w dalmierzach GLM 100 C. Warto wypróbować oprogramowanie GLM Software Transfer, ponieważ dane przesyłane są zarówno bezpośrednio do programu, jak i do arkusza w Excelu, tak więc łatwiej się na nich pracuje i obróbka ich jest szybsza.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...