Skocz do zawartości

Porównanie dwóch robotów odkurzających - doświadczenia Czytelnika


Recommended Posts

Aby ograniczyć czas poświęcany na sprzątanie, postanowiłem kupić odkurzacz automatyczny. Porównałem opinie na temat dostępnych na rynku modeli i wybrałem Neato Neato Robotics XV Signature Pro. Niedługo potem, w ramach prezentu od rodziców, dostałem iRobota Roomba 800... - mówi Mateusz, Czytelnik Budujemy Dom, który dwa odkurzacze automatyczne użytkuje od 2013 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/wyposazenie-wnetrz/a/21385-porownanie-dwoch-robotow-odkurzajacych-doswiadczenia-czytelnika

Link do komentarza
Gość martyna
Opisano tu dość leciwy model Roomby / o Neato się nie wypowiadam, bo nie znam/. Obecnie jest już w Polsce Roomba z serii 900 - sama wraca do stacji dokującej /nota bene robiła to już Roomba 880/, sama po naładowaniu powraca do miejsca, gdzie sprzątanie przerwała. Uważam najnowszy model za bardzo dobry, nigdy bym już nie wracała do odkurzacza tradycyjnego, chyba że do odkurzenia kanapy czy podobnych miękkich mebli lub kilimów na ścianie. Moim zdaniem nowa Roomba odkurza b. dobrze. Niestety - minusem jest wysoki koszt - 4,5 tys. zł.
Link do komentarza

Mnie cenowo odstraszyły roboty od iRobot Roomba. Owszem są pewnie dobre, ale w takiej cenie to ja mogę kupic prawie 2 roboty, które równie dobrze sprzątają. Mam tu na myśli robot od Mamibota PREVAC. Robot,  który mam w domu i widzę efekty jego pracy jak wracam do domu - sierść, kurz, okruchy znikają, robot myje podłogi. Polecam popatrzeć sobie na ceny i opisy poszczególnych robotów z tej firmy. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...