Skocz do zawartości

nieuczciwi sprzedawcy


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...

worek to co na nim nie zawsze prawde ci powie z doświadczenia wiem, ze warto podpytać u producenta o certyfikat jakości i aktualne badania sprzedawanej partii wegla. Wtedy masz czarne na bialy z czym masz do czynienia Nie kazda firma chce się chwalić tego typu certyfikatami czy badaniami , co roku przd zakupen węgla sztygar upominam i posze o te papiery i mi udostapniaja wtedy nie mam oporow przy zakupach Zresztą to dosc solidni goście bo dbaja o jakosc tego co w worku

Link do komentarza

Temat ekogroszku jest bardzo ciężki. Sam go przerabiałem prawie przez rok. Z tego co wywnioskowałem to na pewno nie warto kupować groszku w marketach budowlanych. Tam zawsze była zaskakująco niska cena i zaskakująco... niska jakość. Najlepiej szukać firmy rozprowadzającej ekogroszek z danej kopalni i dokładnie czytać jaką ma zawartość. W ten sposób jest szansa trafić na dobry groszek.

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Dnia 28.08.2017 o 15:13, miszczuled napisał:

Jak przedrzeć się przez nieuczciwych sprzeadwcow ekogroszka – nawet tych sprzedawanych w marketach budowlanych i kupic wegiel/ekogroszek dobrej jakości?

Dobry ekogroszek to i firma sie obroni, ale jeśli juz naprawde chcesz oddawać to na przykład węgiel sztygar w ciagu 14 dni mozna oddać bez podawania przyczyny. bez reklamacji bez nerwów. Szkopul jest taki ze lepiej nie oddwać bo lepszego sie nie znajdzie :)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...