Skocz do zawartości

Bosz, co tu się znowu odpiernicza?


Gość mhtyl

Recommended Posts

A ja chcę zadać pytanie które już zdałem w innym temacie, Czy zasady reklamowania się?spamowania na forum uległy zmianie? Bo widząc to co widzę to sie zmieniły. wchodzi ostatnio na forum niejaki Pablo z Krakowa i na dwa posty dwie reklamy/spamy a Redakcja nic, czyli co wniósł tak bardzo konstruktywnego do tematu że jego spam pozostał? że jego spam został nie wykasowany a na pewno był zauważony bo Redakcja wykasowała moje zapytanie.

Piszę te słowa nie dlatego że jestem cięty na spamerów tylko dlatego, że chodzi mi o równe traktowanie wszystkich, a nie  jak teraz, są równi i równiejsi.

Po jakiego jest ten "śmieszny" Regulamin jak nie jest przestrzegany nawet przez  tego kto go stworzył.

Cytat

§ 2.Zasady korzystania z Forum

4. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych, przekazów zawierających linki do prywatnych stron www oraz treści zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy e-mail.  

Nie dość, że forum non stop kuleje, co rusz ktoś zgłasza wadliwe działanie forum to jeszcze jednych traktuje sie z góry a innych po staremu jak było za dobrych, starych czasów, czy bycie na forum ma być walką czy przyjemnością. Wchodzę na forum i chcę aby wszystko fungowało a nie żebym sie użerał o coś oczywistego.

Pisałem jakiś czas temu o śmiesznym rankingu reputacji, że źle pokazuje i co? i dalej nic sie nie zmieniło, o innych rzeczach  szkoda gadać bo jak widzę nie ma to oddźwięku.

Powiem tak, Wydawnictwo zapłaciło na pewno nie małe pieniądze za "nowe forum" które jest totalnym bublem i ten sie cieszy kto pieniążki wziął, bo to tak wygląda jakby ktoś kupił nowe auto  które non stop miało by jakąś awarię.

Czy taka ma być odsłona nowego forum? spam, reklamy i wypisywanie budowlanych głupot?

Link do komentarza

Drogi Henryku :)

zauważyłem Twoje zgłoszenia odnośnie "PabloKrakow" i uznałem, że ten wpis ma wartość merytoryczną, mimo że reklamuje produkt.

Błędy wynikające z aktualizacji staramy się na bieżąco naprawiać. Niestety komunikacja z producentem Forum w sprawie niedociągnięć rozciąga się w czasie.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Link do komentarza
11 minut temu, Redakcja napisał:

Drogi Henryku :)

zauważyłem Twoje zgłoszenia odnośnie "PabloKrakow" i uznałem, że ten wpis ma wartość merytoryczną, mimo że reklamuje produkt.

 

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Zrozumiałbym gdyby temat był o przewiercaniu się przez np  ściany, fundament, strop ale ten temat jest o 

Jak obniżyć poziom rury od kanalizacji na zewnątrz  i w tym temacie nie ma ani jednego słowa o jakimś przewiercie przez fundament, więc pytam gdzie ta merytoryka?

Zrozumiałbym też gdyby to był temat bieżący a nie odgrzewany stary kotlet.

Zrozumiałbym też gdyby taka reklamę umieścił ktoś kto ma choć kilkanaście postów na koncie, ale w tym przypadku to czysty spam począwszy od jego nicka, avatara skończywszy po zdjęcie profilowe a raczej napis reklamujący. Więc jeżeli facet prowadzący firmę ogłasza sie w taki sposób i Ty Drogi Marcinie uważasz, że to bardzo merytoryczny post to na prawdę tylko gratuluje dalszej takiej merytoryki na tym forum.

I tak na marginesie, to czy ktoś kto chciałby przewiercić otwór nie znalazłby sam takiej stronki czy firmy w necie?

Link do komentarza
4 minuty temu, mhtyl napisał:

uważasz, że to bardzo merytoryczny post

 

19 minut temu, Redakcja napisał:

wpis ma wartość merytoryczną

Czepiasz się, Heniu - Redakcja nie uznała, że jest to BARDZO merytoryczny post, tylko ma wartość merytoryczną ...

Poza tym Redakcja ma zawsze rację i już!

Link do komentarza
Przed chwilą, uroboros napisał:

 

Czepiasz się, Heniu - Redakcja nie uznała, że jest to BARDZO merytoryczny post, tylko ma wartość merytoryczną ...

Poza tym Redakcja ma zawsze rację i już!

Dlatego pogratulowałem tak bardzo merytorycznej treści postu który jest ...

Link do komentarza
Dnia 24.08.2017 o 11:26, bajbaga napisał:

Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie.

PW to jest to - dawno z niego korzystam udzielając porad, aby uniknąć drętwych dyskusji.
To naprawdę działa.

Zawsze powtarzam do upadłego - merytoryka broni się sama, dodatkowo zadbajmy o atmosferę, nie wspomnę o kulturze.  Dlatego proszę wszelkie porady dawać na forum.

Awantur unikamy i trzymamy nerwy na wodzy. Zdanie inne niż nasze nie jest powodem do kłótni.

Za jakiś czas mogę to powtórzyć.

Decyzje Admina nie zawsze Wszystkim przypadną do gustu. Tak bywa. Miejcie jednak na uwadze Szanowni Koledzy i Koleżanki, że pozornie to tylko sielanka. Zawsze namawiam niedowiarków do prowadzenia forum o dowolnej tematyce. Po miesiącu możemy podzielić się uwagami a nawet popłakać sobie w rękaw.

A na chwilę obecną zapraszam do lektury i udzielania porad.

 

Link do komentarza
17 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Kogo znowu linczujemy?

Zauważyłem, że Inkwizycja znowu się aktywowała :)

To jest BARDZO DOWCIPNE, nieprawdaż, BARDZO DOWCIPNE...

I to Redakcja wymyśliła, no, nooo...

Link do komentarza
Przed chwilą, aru napisał:

ordnung muss sein

Henryk jak góral - nie odpuszcza,

tropi, dopada, zamienia w destrukt, miażdży, anihiluje, dematerializuje....

aha - sok odparowuje

Chyba nie wziął pod uwagę, że można wylać dziecko z kąpielą ;) 

Nie drążę, nie doczytam bo teraz nie mam czasu .... ale powiem jedno. 
Jest sobie Admin. Admin musi dogodzić forumowiczom (jakkolwiek to zabrzmiało), co jest niezwykle trudne bo dogodzić wszystkim się nie da. Admin ma tez nad sobą kogoś kto czegoś od niego wymaga, oraz informatyków którzy na rozkaz "góry"często wprowadzają nowe często nie pytając Admina czy mu się to podoba czy nie. 
Admin, "Góra" i informatycy ... i wszyscy inni ... to też ludzie ... mogą się mylić, mogą popełniać błędy - aczkolwiek nie sądzę, żeby ktokolwiek kierował się tu złą wolą. 

Więc weźcie na wstrzymanie Kochani - i więcej luzu ... to nie walka o życie, to Forum. 

A teraz spadam na koncert, a Wam wszystkim życzę udanego weekendu :) 

Link do komentarza
2 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Cóż, nikogo nie oceniam, dla każdego jest tu miejsce o ile ma ochotę tu być i służyć radą albo się czegoś nauczyć.

W krytyce doradzam powściągliwość.

 

Co tu dużo mówić - forum to My Wszyscy.

Święte słowa, dla każdego jest tu miejsce, ale niech i tez każdy wie gdzie jest jego miejsce w szeregu. Pije do owego Pablo, wszedł na forum, walnął dwa spamy i jest wg Redaktora Marcina cacy bo wniósł w temat bardzo bogata merytoryczną treść - swoją reklamę. A inny przyjdzie zrobi tak samo, ba nawet znam przypadki gdzie gościu napisał dla niepoznaki z dziesięć postów w tym jeden z jego reklama i został wykasowany, a tez  pisał z merytoryką. Więc o co tu  kaman? Albo wszystkich traktujemy tak samo albo ... 

Sądzicie że ten Pablo tu jeszcze zawita? głęboko wątpię.

2 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Zawsze powtarzam do upadłego - merytoryka broni się sama, dodatkowo zadbajmy o atmosferę, nie wspomnę o kulturze.  Dlatego proszę wszelkie porady dawać na forum.

Awantur unikamy i trzymamy nerwy na wodzy. Zdanie inne niż nasze nie jest powodem do kłótni.

 

Olek, merytoryka a reklama/spam to chyba nie to samo, prawda? Tym bardziej jak pisałem wyżej w tym temacie nie ma ani jednego słowa o przewiercaniu sie przez fundament, więc jaka to treść merytoryczna?

I nie robię tu awantury, ani sie nie chcę kłócić, dążę do tego aby jeżeli są jakieś zasady ustalone to niech będą przestrzegane na równi.

Kiedyś czepiałem się jeszcze na 'starym forum", że experci reklamują swoje produkty, teraz na nowym forum expertom dano takie prawo i jest to ok, więc dlaczego nie wprowadzić skolgowolno każdemu? albo jak chcą sie reklamować w działach innych niż Słup Ogłoszeniowy niech płacą, Redakcja będzie miała dodatkowe finanse choćby na to aby Letka byla jeszcze bardziej wypasiona w atrakcje:icon_biggrin:

2 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Był był, historia lubi się jednak powtarzać to My też wpadliśmy w wir historii :)

Historia lubi zataczać koło:D

21 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

W Londku ten koncert  - Zenek jest w Londku???  Wow

 

 

Nasz zenek? :icon_mrgreen:

1 godzinę temu, daggulka napisał:

Może mi ktoś łopatologicznie wyjaśnić o co poszło i dlaczego znowu Henryk się czepia? :hahaha2:

O zasady Daga, o zasady:icon_biggrin:

1 godzinę temu, aru napisał:

ordnung muss sein

Henryk jak góral - nie odpuszcza,

tropi, dopada, zamienia w destrukt, miażdży, anihiluje, dematerializuje....

aha - sok odparowuje

I jest pamiętliwy, zapomniałeś dopisać:icon_mrgreen:

Link do komentarza

Nie nie nasz Zenek tylko Zenek od zielonych oczu :)

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Sądzicie że ten Pablo tu jeszcze zawita? głęboko wątpię.

Olek, merytoryka a reklama/spam to chyba nie to samo, prawda? Tym bardziej jak pisałem wyżej w tym temacie nie ma ani jednego słowa o przewiercaniu sie przez fundament, więc jaka to treść merytoryczna?

Rozkręci się, poczyta i złapie wiatr w żagle. Cierpliwości. Czasem tak bywa, że niektórzy wpadają tu ze słowotokiem spamerskim a inni uczą się zasad. Poczekajmy, poczytajmy i w razie czego nakierujmy. :)

Link do komentarza
3 godziny temu, bajbaga napisał:

Tiiiaa. 

A ja zapewne z tych co studiowali kulturę i sztukę - bo jak się ma taką sztukę przed sobą, to trudno zachować kulturę (niestety). :icon_rolleyes:

@bajbaga "jak nie Ty to kto??". Trąci kokieterią i delikatnym użalaniem ale posty świadczą o Tobie i proszę mi tu oczu nie mydlić :) Nie znamy się od wczoraj. Wiem, że wiesz kiedy milczeć a kiedy ripostować/merytorycznie nakreślić słuszną drogę.

Link do komentarza
5 godzin temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Nie nie nasz Zenek tylko Zenek od zielonych oczu :)

Rozkręci się, poczyta i złapie wiatr w żagle. Cierpliwości. Czasem tak bywa, że niektórzy wpadają tu ze słowotokiem spamerskim a inni uczą się zasad. Poczekajmy, poczytajmy i w razie czego nakierujmy. :)

Pisałem wyżej że tu miejsce dla każdego ale każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu. I przykład z ostatniej chwili, że tak powiem. jest nowy użytkownik Perfect Construction reprezentujący firmę albo jest jej właścicielem, mniejsza o to, ale wszedł na forum napisał 5 postów i wszystkie w Słupie Ogłoszeniowym, można? można tylko trzeba mieć to coś, ale jak widać co niektórzy nie mają tego czegoś i na "krzywy ryj" sie reklamują merytorycznie.

 A co by było gdy ów nowy użytkownik Perfect Construction zaczął pisać w działach tematycznych i wklejać linki do swojej stronki i polecać swoje usługi? Czy też by były jego posty merytoryczne?

Właśnie z takich przykładów, że jednym sie kasuje reklamy a drugim  nie mamy forum jakie mamy, spamerzy zostają a ci co reklamy zostały wykasowane odchodzą i nie zawitają tu w zasadzie już nigdy.

Link do komentarza
4 godziny temu, Buster napisał:

A już bałem się że będzie nudno,że duch w narodzie ginie.Że zmieniła się zasada iż gdzie dwóch Polaków to trzy poglądy ;):) 

Słyszałem też takie cuś, że "Dwóch nas piło i ktoś nas podje... co za chamstwo":icon_mrgreen: 

Link do komentarza

Ja chciałbym zabrać znowu głos w sprawie formalnej.

Otóż, wczoraj w temacie "Czym karmicie swoje psy" jeden użytkownik którym jest już od jakiegoś czasu na forum i ma kilkanaście postów napisał posta o karmieniu i podawaniu jakiegoś tam specyfiku swojemu psu wraz podaną nazwą i linkiem. Dzisiaj zaglądam, posta nie ma. Żałuję tylko, że treści tego posta nie skopiowałem aby udowodnić, że był on bardziej merytoryczny i napisany na temat niż ten post od którego zaczęła sie dyskusja, czyli o wierceniu w temacie  "Jak obniżyć poziom rury od kanalizacji na zewnątrz".

Więc pytam się, czym ów użytkownik zasłużył sobie na wykasowanie posta o merytorycznej treści? Nie rób Marcinie drogi wiochy z forum, bo takie postępowanie bardziej odpycha ludzi od forum aniżeli przybliża.

Dla info użytkownik który tak tu bardzo był broniony - Pablo z Krakowa jak pojawił się i napisał dwa posty z czego jeden o "treści merytorycznej" tak do dzisiaj go nie widzieli tu na forum.

Link do komentarza
  • Redakcja locked i unpinned this W temacie
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...