Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Czy ty jesteś faktycznie taki głupi i durny? że piszesz o rzeczach na które już padła odpowiedź, i nie rób plagiatu z odpowiedzi innych bo nic jak tylko małpowanie dobrych porad

OK - plagiat - no proszę - to już prawa autorskie są do gładzi pod farbę. Nie wiedziałem. Rzeczywiście nie doczytałem.

Ale o fragmencie wywalonego tynku przy drzwiach to już ani me ani be - że będzie nierówno. I że pęknie w tym samym miejscu niebawem. jakieś 90% pewności.

Reasumując nie czepiajmy się szczegółów .

Pytanie do wally017 - bo mały frag. ta fotka obejmuje: Czy możesz dać troszkę większy fragment tej framugi?

zenek

zenek

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Czy ty jesteś faktycznie taki głupi i durny? że piszesz o rzeczach na które już padła odpowiedź, i nie rób plagiatu z odpowiedzi innych bo nic jak tylko małpowanie dobrych porad

OK - plagiat - no proszę - to już prawa autorskie są do gładzi pod farbę. Nie wiedziałem. Rzeczywiście nie doczytałem.

Ale o fragmencie wywaloego tynku przy drzwiach to już ani me ani be - że będzie nierówno. I że pęknie w tym samym miejscu niebawem. jakieś 90% pewności.

Reasumując nie czepiajmy się szczegółów .

Pytanie do wally017 - bo mały frag. ta fotka obejmuje: Czy możesz dać troszkę wiekszy fragment tej framugi?

zenek

zenek

25 minut temu, mhtyl napisał:

Czy ty jesteś faktycznie taki głupi i durny? że piszesz o rzeczach na które już padła odpowiedź, i nie rób plagiatu z odpowiedzi innych bo nic jak tylko małpowanie dobrych porad

OK - plagiat - no proszę - to już prawa autorskie są do gładzi pod farbę. Nie wiedziałem. Rzeczywiście nie doczytałem.

Ale o fragmencie wywaloego tynku przy drzwiach to już ani me ani be - że będzie nierówno. I że pęknie w tym samym miejscu niebawem. jakieś 905 pewności.

Reasumując nie czepiajmy się szczegółów .

Pytanie do wally017 - bo mały frag. ta fotka obejmuje: Czy możesz dać troszkę wiekszy fragment tej framugi?

×
×
  • Utwórz nowe...