Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Zasady umieszczania gniazdek

Hej, co sądzicie o umieszczeniu gniazdka do lodówki za lodówką, nisko, na wysokości sprężarki, gdzie jest więcej miejsca?

1 godzinę temu, Gość MorningWood napisał:

Hej, co sądzicie o umieszczeniu gniazdka do lodówki za lodówką, nisko, na wysokości sprężarki, gdzie jest więcej miejsca?

Nie na wysokości sprężarki lecz obok lub poniżej, aby stercząca wtyczka nie blokowała przysuwania lodówki w kierunku ściany.

Ogólna zasada jest taka, ze gniazdka montujemy tam gdzie nam jest najwygodniej i nikomu nic do tego.

W swoim domu mam gniazdka położenie co 2 metry jest ich wystarczająco, nie muszę stosować przedłużaczy.

1 godzinę temu, Mirek200 napisał:

nie muszę stosować przedłużaczy.

Bo ludzie u których jest normalna instalacja elektryczna nie wiedzą co to przedłużacze.

Co dwa metry gniazdka to jest dla mnie chwalenie się czymś o czym nie ma sie pojęcia. Dlaczego? bo w kuchni gniazdka co dwa metry to porażka i nieporozumienie, w sypialni, po co? w salonie? w salonie maja być tam gdzie potrzeba bo gniazdka nie są ozdobą ściany.

11 minut temu, mhtyl napisał:

Co dwa metry gniazdka to jest dla mnie chwalenie się czymś o czym nie ma sie pojęcia. Dlaczego? bo w kuchni gniazdka co dwa metry to porażka i nieporozumienie, w sypialni, po co? w salonie? w salonie maja być tam gdzie potrzeba bo gniazdka nie są ozdobą ściany.

O kuchni się nie mówi w takiej sytuacji, o kuchni się wie. W sypialni po to żeby były, bo jak zechcesz przestawić łoże, to będzie jak znalazł, a w salonie mają być wszędzie, bo bywają również ozdobą ściany.

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

1 godzinę temu, retrofood napisał:

O kuchni się nie mówi w takiej sytuacji, o kuchni się wie. W sypialni po to żeby były, bo jak zechcesz przestawić łoże, to będzie jak znalazł, a w salonie mają być wszędzie, bo bywają również ozdobą ściany.

Stasiu ja to wiem, mało tego w kuchni potrzeba jeszcze oprócz większej ilości gniazdek i kilka oddzielnych obwodów(ale ja tez wiem że Ty to o tym wiesz:icon_biggrin:). Co do sypialni to jeżeli jest ona już planowana jako prawdziwa sypialnia to nie wyobrażam sobie aby z łóżkiem latać po całej sypialni jeżeli aranżacja była zrobiona już wcześniej.

15 minut temu, mhtyl napisał:

............. nie wyobrażam sobie aby z łóżkiem latać po całej sypialni jeżeli aranżacja była zrobiona już wcześniej.

A moja wyobraźnia to ogarnia - zwłaszcza jak rypadełko okrągłe i centralnie umieszczone w pokoju. :D

1 minutę temu, bajbaga napisał:

A moja wyobraźnia to ogarnia - zwłaszcza jak rypadełko okrągłe i centralnie umieszczone w pokoju. :D

To wystarczy zamontować gniazdka obrotowe, coś na wzór jak jest wykonanie zwijanie w odkurzaczu.:icon_biggrin: a po drugie ;o co komu w sypialni gniazdka,w sypialni co innego sie robi a nie podziwia gniazdka:icon_mrgreen:

1 minutę temu, mhtyl napisał:

a po drugie ;o co komu w sypialni gniazdka,w sypialni co innego sie robi a nie podziwia gniazdka:icon_mrgreen:

Spokojnie, takie myślenie zmienia się wraz z wiekiem. Ty jesteś jeszcze na etapie wstępnym, ale i Ciebie to czeka. 

PS. Z wiekiem I nie jest to jeszcze wieko od trumny.

Przed chwilą, retrofood napisał:

PS. Z wiekiem I nie jest to jeszcze wieko od trumny.

Teraz modne są urny:D

5 godzin temu, mhtyl napisał:

Teraz modne są urny:D

Z zawartością prochów babci.

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Nie babci, teściowej:icon_mrgreen:

To za dużo szczęścia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować