Skocz do zawartości

Główka uchwyt do wiertarki


nowicjuszek

Recommended Posts

Witam

Mam problem, podczas kucia otworu w ścianie, uszkodziłem główkę uchwyt do wiertarki , nie wiem jak dokładnie się to nazywa podam zdjęcia. Chciałbym dowiedzieć się jak nazywa się dokładnie ta część, cena nowej i jak wybrać, żeby nie kupić złego wymiaru bo prawdopodobnie wszystko zależy od wymiaru jaki kupię. Mam nadzieję że zdjęcia jakie podaje niżej wystarczą do oceny przez Państwa i doinformowania mnie o szczegółach.

IMG_20170811_130534.jpg

IMG_20170811_130541.jpg

IMG_20170811_133552.jpg

IMG_20170811_133556.jpg

IMG_20170811_140156.jpg

Link do komentarza

Potocznie nazywa sie to futerko albo imak a fachowo to uchwyt do wiertarki. na zdjęciu widać, że masz dwa futerka, jedno zapewne na wiertła a drugie na sds-a, pytanie które futerko Ci sie zepsuło. na moje oko wydaje mi sie, że to sds sie zepsuł. Ten uchwyt to masz na szybko-złączkę i taki musisz szukać do danej wiertarki.

jeżeli chcesz kupić to wystarczy jak wpiszesz nazwę i model wiertarki w przeglądarkę a wyniki same wyskoczą. Np  https://www.olx.pl/oferta/uchwyt-metabo-mlotowiertarka-glowica-sds-CID628-IDmvEGs.html#22c5517ba4

 

Nowy nie używany kosztuje prawie 200 zł.

https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwi0_Zmexc_VAhWuu-0KHTnIDmcYABAMGgJkZw&ohost=www.google.pl&cid=CAASEuRomzKMhI9YXpT_cN0G1YDbBw&sig=AOD64_1ccY3u_zF8JP-vBVLcHnaRWXrzgg&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwjHnpaexc_VAhVLLMAKHU38ClkQ9A4ImQE&adurl=

 

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Z tego co widzę, to potrzebujesz uchwytu wiertarskiego na samozacisk, myślę że coś podobnego do tego co znalazłem w sieci na zdjęciu poniżej:

image.png.05e4034e71ddda1cef6e36e2fa048aac.png

 

Zerknij sobie na stronę producenta JANGO lub napisz do nich, ich produkty cieszą się dobrą jakością. A myślę że bez problemów Ci coś dobrego dobiorą do Twojej wiertarki.

Edytowano przez Heniek89 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...