Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Czy uzdatnianie wody się zmieni? Wielka premiera marki Ecoperla!

W styczniu tego roku miała miejsce wielka premiera marki Ecoperla. Jej urządzenia filtracyjnie niemal od razu zyskały ogromną popularność. Czy Ecoperla stanie się liderem na rynku filtracji wody?

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/woda-i-kanalizacja/23940-czy-uzdatnianie-wody-sie-zmieni-wielka-premiera-marki-ecoperla

Ja zostałam namówiona przez hydraulika właśnie na zmiękczacz wody. Nie pamiętam dokładnego oznaczenia. Niemniej jest to bardzo porządny hydraulik i dla niego uzdatnianie wody to chleb powszedni. Za jego namową zrobiłam najpierw badanie wody i okazało się, że na szczęście nie mam w wodzie żadnych bakterii, żelaza czy manganu. Woda też nie śmierdzi. Dzięki temu w moim przypadku koszt uzdatniania wody w mieszkaniu nie jest wysoki. Stosuję tylko ten zmiękczacz wody plus jest przed nim zainstalowany jakiś filtr mechaniczny włoskiej firmy. Coś porządnego. Nie chcę reklamować sklepu, ale oni dali mi ten filtr za darmo. No a zainstalował oczywiście mój hydraulik. Polecam, jak by co to piszcie, podam na niego namiary, ale nie chcę publicznie, żeby nikt mnie o reklamę nie posądził.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować