Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• To skóra pewnie nie jest panaceum, przecież człowiek też ma skórę i śpi w niej czy tego chce czy nie. Może wystarczyłoby zamknąć buzię w trakcie spania i wtedy się wyśpisz?  A sierść nutrii może  ona oddziaływuje na cieki wodne?
    • Do silowni w sam raz 15 - nie ma po co grzać. Jak niżej - możesz dogrzać.   Uważać że by temperatura nie zeszła poniżej 12stC i wentylować pomieszczenie - dbać o wymiane powietrza. Co w siłowni w czasie ćwiczeń i tuż przed  i tak jest niezbędne trochę więcej niż w zwykłym pokoju.   Może masz jakić odbiornik tego powietrza - piec? Albo jak jesteś wpiwnicy, to nie zamykasz drzwi, i powietrze ucieka w górę do mieszkania, a wciąga za sobą powietrze z komina. Albo jednym kominem ci wywiewa, a drugim nawiewa. Musisz sprawdzić  możesz   To najpierw - najpierw sprawdź, co masz, a czego nie, gdzie masz nawiew, gdzie wylot - dlaczego śmierdzi. Potem napisz tu - i zobaczymy, czy uradzimy      
    • Po pierwsze - zainwestuj w naprawę wentylacji, po drugie - zleć to firmie, która ogarnie całość i weźmie odpowiedzialność za wykonaną robotę. W temacie luster i  nieocieplonych ścian, sprawa jest prosta - lustra powinny być zdystansowane względem ściany, z możliwością przepływu powietrza, które omywając chłodną ścianę, ogrzeje ją, a tym samym ograniczy osiadanie i roszenie wilgoci z powietrza, które Ty nasycisz wilgocią prężąc swoje muskuły. Można też ocieplić ściany od środka ale to odmienny temat.
    • Kurde, jakie płytki do salonu? Chciałem ogarnąć płytkami na raz salon, kuchnie, hol, schowek i jeden pokój na parterze.   Wstępnie wybór padł na płytki polerowane 60x60cm https://allegro.pl/oferta/plytki-gres-carrara-poler-60x60-gat-i-8752954392?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
    • Do tej pory nie podpisałem żadnej umowy na odbiór energii. ZE też się do mnie nie odzywał.   A w rozdzielnicy zrobiłem lekkie modyfikacje i po konsultacji z elektrykiem, że nic się nie stanie, podłączyłem zasilanie domu z przedłużacza
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...