Skocz do zawartości

Elewacja wykonana z tynku silikonowego i desek z modrzewia syberyjskiego


Recommended Posts

Kiedy zobaczyliśmy jak ekipa tynkuje ściany, opadły nam ręce. Tynki wyglądały tak, jakby wykonali je uczniowie, a nie doświadczeni tynkarze. Krzywizny widoczne były szczególnie przy oknach i drzwiach. Od razu zareklamowaliśmy to u majstra - mówi Ula, Członkini Klubu Budujących Dom, która elewację układała w 2009 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/elewacje-domow/a/23437-elewacja-wykonana-z-tynku-silikonowego-i-desek-z-modrzewia-syberyjskiego

Link do komentarza
Gość Czarek
Ciekawi mnie jak wytrzymale sa te deski i jak wyglada ich konserwacja. Bo np ja mam imitacje drewna czyli deske elewacyjna tabulo z kosbud i ani nie musialem jej impregnowac ani nie prochnieje. Swietnej jakosci produkt.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Może faktycznie robotę wykonywali początkujący tynkarze. Gdzieś muszą stać te domy na których fachowcy przyuczali się do pracy. Ja bardzo mocno doceniam ludzi, którzy umieją dobrze wykonać taką robotę. No i jakość tynków też gra swoją rolę. U mnie jest Foveo Tech, na elewacji akurat oszczędzać nie chciałem. Bardzo fajnie wyszło, zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...