Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
veronka

Wykończenie salonu

Witam, szukam pomysłu na wykończenie swojego salonu. Robiłam niedawno remont, niby wszystko mam co potrzebne ale pomieszczenie jest jakieś puste.Zastanawiam się nad jakimiś dodatkowymi meblami (mam narożnik, mały stolik, szafkę pod TV i mały barek). Myślałam nad czymś dodatkowym do siedzenia bo jeden narożnik to mało jak np przyjdą goście ale nie mam pomysłu na nic co fajnie uzupełniłoby to co już mam a zalezy mi na spójnej całości.  Wnętrze mam raczej nowoczesne. Będę wdzięczna za wszystkie pomysły!

0

Chętnie doradzimy w kwestii aranżacji salonu, tylko jeżeli możesz to sprecyzuj jaka jest kolorystyka ścian oraz generalnie metraż całego pokoju, wtedy będzie o wiele łatwiej pomóc. Na podłodze macie panele, płytki czy naturalne drewno?

0

A może zwykła pufka/worek? Do nowoczesnego wnętrza myślę pasuje, jest wygodna i ustawna. Zaglądnij na pufolandia.com.pl mają bardzo duży wybór i dobre ceny, może akurat coś Ci wpadnie w oko, ja mam jedną i mogę polecić. Powodzenia :)

0

mnie to do wykończenia salonu bardzo podobają się lustra,  bardzo ładnie elegancko to wygląda :)

0

A ja polecam piękne znaki dekoracyjne w stylu A&M albo Home Sweet Home. Ja kupiłam z naturalnego drewna, które idealnie pasują do skandynawskiego wnętrza czyli odcieni szarości no i bieli połączonej z naturalnym drewnem.

0

Może w salonie sprawdzą się meble industrialne? Co o tym sądzicie? Bo mnie bardzo się spodobały takie meble u mojej koleżanki i pomyślałam, że warto byłoby w coś takiego zainwestować. Bo te stare meble są okropne i już patrzeć na nie nie mogę.

0

Ona sama nie wie co ma w domu, przecież industrialne meble to "stare" meble.

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0