Skocz do zawartości

Odpowietrzenie kanalizacji


Recommended Posts

Gość gawel

Ja mam odpowietrzenie przykanalika na posesji, natomiast mam zwykłe napowietrzacze, jako zakończenie pionu kanalizacyjnego w domu i wszytko działa bez zarzutu od 14 lat. mam 2 podwójne jak na zdjęciu napowietrzacz-kanalizacyjny-fi-110.jpg

Link do komentarza
Gość gawel

a co ma się w nim zepsuć? Ja nie mam żadnego dostępu za ok 6 lat robię remont kapitalny łazienek więc i napowietrzacze wymienię. Na prawdę nie rozumiem tych X metrów rur ciągnionych ponad dach już nawet pomijam cieknące obróbki kominków wywietrznikowych.

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
10 godzin temu, Wiesław62 napisał:

Witam.

Od gotowej podłogi :icon_cry:

To może ciut za dużo. Mebli kuchennych jeszcze  zapewne nie masz aby przymierzyć szafkę ze zlewozmywakiem. Na razie bym nic nie robił, a jak będziesz miał już meble kuchenne to wtedy zrobisz przymiarkę i jeżeli okaże się za wysoko umiejscowiony odpływ to odkujesz, jeżeli będzie możliwość to wyciągniesz rurę z kielicha i obetniesz na żądany wymiar/wysokość, jeżeli  nie to przetniesz ją, skrócisz i w miejsce łączenia wstawisz mufę, potem opiankujesz i zatynkujesz. Zresztą i tak tego nie będzie widać bo przecież szafka to przykryje. Jakiej średnicy dałeś rurę na podejście do zlewozmywaka?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...