Skocz do zawartości

Dom w jagodach / ARCHON+


macinm

Recommended Posts

  • 6 miesiące temu...
Witam
Przeczytałem Pana opis, że buduje Pan dom w jagodach, my włąsnie w tym roku chcemy ruszyć z jego budową, chciałbym uzyskać informacje z czego Pan buduje oraz czy wprowadzał Pan jakieś zmiany do projektu, czy ma Pan może zdjęcia z wewnątrz jak budowa przebiega w środku (może Pan już mieszka w nim?). Ja jestem z Bolesławca i szukamy osób, które budują lub już zbudowały ten dom, a może jakieś ważne informacje. Jakie Pan robił ogrzewanie w tym domu oraz czy ma Pan także ogrzewanie kominkowe, jeżeli tak to jakie. Bardzo będe wdzięczny za odpowiedź z Pana strony, podaję adres e-mail: artexbol@poczta.onet.pl
Pozdrawiam.
Arek

Cytat

Zaczynam właśnie budowę domu wg projektu z pracowni ARCHON+ "Dom w jagodach"
Jeśli ktoś posiada dom wg tego projektu lub zaczyna, czy chce budować to zapraszam do włączania się i pisania. Pozdrawiam czekam. Marcin

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam Wszystkich
Budujemy dom w jagodach, wszystkich zainteresowanych zapraszam do dyskusji, chętnie wymienie się doświadczeniem przy budowie tego domu, może ktoś już go wybudował lub buduję tak jak my albo ma dopiero zamiar budować.
Arek


witam
ja tez buduje dom w jagodach, kończymy sciany parteru
jesli ktoś z budujących tu zajrzy to mam pytanie jak rozwiazaliscie problem kominka pod schodami? zwykły czy udało sie z płaszczem wodnym?
Link do komentarza
Witam
Dziękuje za odpowiedź, hm... prawdę powiedziawszy mam dylemat z tym kominkiem, bo nie wiem, czy będzie to zwykły kominek, czy tez z płaszczem wodnym. Kominy robimy z cegły tak jak w projekcie, co do kominka z płaszczem wodnym to nie wiem jak to rozwiązać, chodzi o piec dobrze by było aby można było palić drewnem, jak i węglem. Mam pytanie czy Pan będzie miał wariant poddasza użytkowgo tak jak proponują w projekcie, czy też jest jakaś inna koncepcja. Jaki strop Pan będzie robił?, bo ja zrobiłem teriva 1, zrezygnowałem z żelbetowego, bo stal idzie ciągle do góry.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Arek
Link do komentarza
Cytat

Witam
Dziękuje za odpowiedź, hm... prawdę powiedziawszy mam dylemat z tym kominkiem, bo nie wiem, czy będzie to zwykły kominek, czy tez z płaszczem wodnym. Kominy robimy z cegły tak jak w projekcie, co do kominka z płaszczem wodnym to nie wiem jak to rozwiązać, chodzi o piec dobrze by było aby można było palić drewnem, jak i węglem. Mam pytanie czy Pan będzie miał wariant poddasza użytkowgo tak jak proponują w projekcie, czy też jest jakaś inna koncepcja. Jaki strop Pan będzie robił?, bo ja zrobiłem teriva 1, zrezygnowałem z żelbetowego, bo stal idzie ciągle do góry.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Arek


u nas juz zapadła decyzja, że kominek zwykły bo schody są jednak w tym miejscu za niskie. do tego ogrzewanie gazowe, prawdopodobnie kocioł kondensacyjny. strop terriva, możliwe, że zaczna w tym tygodniu. poddasze uzytkowe ale scianka kolankowa ma byc podniesiona o dwie warstwy (budujemy z betonu komórkowego). teraz własnie szukamy rozwiązania dla odzyskania przestrzeni miedzy sciankakolankowa a dachem. zdecydowalismy się tez na zamianę daszku nad wykuszem na mały balkonik. pozdrawiam !
ps. jestem kobietą icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...