Skocz do zawartości

Łączenie tematów zbliżonych


Recommended Posts

Witam.

Proponuję w tym temacie podsyłać do moderacji tematy zbliżone w swojej treści, zapytaniach i rozwiązywanych problemach. Myślę że będzie można łatwiej i szybciej znaleźć odpowiedzi na dany temat. Zdarza się że istnieje na forum dużo takich. Niektóre dublują nawet tytuł, jak chociażby "węglem nie napalisz". Dotyczą jednego zagadnienia w dwóch niezależnych tematach. Kto znajdzie podobnie, mógłby to tutaj właśnie zgłaszać. Pozdrawiam 

Link do komentarza
Gość mhtyl

Teraz to uważam że za późno jak podobne tematy się rozwinęły, łączenie ich zagmatwało by niepotrzebnie obraz całej dyskusji. Ale jeżeli wpadnie mi świeży temat który jest podobny do starego, już istniejące na pewno nie-omieszkam go zgłosić.

Link do komentarza
1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Propozycja do połączenia dwóch tematów.

  1. Proponuję wyrzucać posty z nieudolnie skleconymi zdaniami.
  2. Proponuję, żeby każdy zająl się swoim tematem. A jak mu brakuje inwencji i nie ma swoich tematów - to niech milczy i niech Redakcja robi, co chce. 

 

Link do komentarza
Gość mhtyl

:blowup:

A ja przypominam aby filozow forumowy z pogranicza socjologi i logiki pisał na temat związany ściśle z wątkiem tematu, bo ten temat dotyczy czego innego niż on pisze.

Link do komentarza
Gość mhtyl

Nie wiem czy to dziwny zbieg okoliczności bo wydaje mi się że jeden użytkownik pisze pod dwoma nickami bo tematy takie same i w tym samym czasie prawie założone. Nie wiem czy to faktycznie prośba o poradę czy ukryta reklama ale tematy na pewno nadają się do połączenia.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...