Skocz do zawartości

punkty minusowe i ranking popularności


Recommended Posts

Szanowna Redakcjo!

Nie zostałem uwzględniony w rankingu popularności! Piszę zupełnie serio.

Wczoraj - czyli w ramach 1 dnia  :yahoo:  dostałem 10 punktów minusowych. Tak naprawdę wczasie kilku godzin!  W ramach inauguracji tej nowej możliwości ujawnienia ekspresji mentalnej forumowiczów. A tu widzę po marnych  + 2, 3 pkt w tygodniu.

Uważam że powinienem być  w rankingu  - minusy też swiadczą o popularności. A jaka jest ta popularność z + i -  ---- to niech sobie rozsądzi czytelnik. Skoro zostały wprowadzone punkty minusowe...

Jeszcze raz podkreślam - piszę zupełnie serio! O jakości popularności nie świadczą pojedyncze akceptacje i negacje - tylko opinia ogółu.

Chyba że zostanę uwzględniony na końcu tygodnia? Taką mam nadzieję :12_slight_smile:

Jeszcze jedno - mam nadzieję - drugą, że nie będą zdejmowane posty z kontrargumentami dot. przyznanych punktow minusowych.  Wg zasady prawa do obrony :12_slight_smile: 

sorry za kłopot

zenek 

PS.

Mam sugestię - by punkty minuswe i plusowe nie bilansowały się - powinny być obok siebie - minusy zostały wpowadzone teraz - co stawia na gorszej pozycji tych co później weszli na forum - i jak napisałem zaciemnia obraz punktacji. Ale to tylko sugestia ....

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...