Skocz do zawartości

Znikające tematy


Gość mhtyl

Recommended Posts

Czy ktoś z Redakcji mógłby mi wyjaśnić dlaczego znikają ostatnio całe tematy jak również i w niektórych tematach znikają wszystkie posty oprócz postu tematycznego? I nie wiem czy to zbieg okoliczności ale w tych tematach wypowiadał się wybitny znawca forumowy  niejaki zenek i n ie wiem czym to zostało spowodowane że znikł.

Przykład? Proszę  chodzi mi o temat o lukanie a w zasadzie o montażu lukarny składającej się z " sześciopaku okien dachowych". Był tam link odsyłający do artykułu w którym to artykule był umieszczony fotoreportaż oraz opis montażu lukarny.

 

 

Cytat

 

 

Link do komentarza
Gość mhtyl

Ok, rozumiem,nie myli się ten co nic nie robi.

Ale to już nie jest śmieszne że wczoraj zginęły  moje trzy (co najmniej) napisane merytoryczne bez żadnych obraźliwych słów posty które były napisane jakiś czas temu. Pytam się o co tu chodzi? Komu chce się wieczorami grzebać i kasować posty na forum?

Link do komentarza
2 godziny temu, Redakcja napisał:

Nic o tym nie wiem. Sprawdziłem logowania administratorów Forum i w weekend nie było żadnego.

Nie wiem czy tematy - ale moje posty znikaja. Natomiast chamskie banowanie minusami moich postów przez mhtyla i aaaaa jest jak najbardziej OK. 

 Ciekawa postawa Redakcji. Firmuje Redakcja takie zachowania? - Niszczenie komuś reputacji przez dwóch troli forumowych -  nie przez pytających i dyskutujących -   a przez produkujących sobie samym plusy tzw. Reputacji - a raczej Plusy Kolesia  --  jak się przeliczy, co kto komu dal!

Długo tak jeszcze? Bo przestaje to być zabawne - zaczyna ... to własciwe słowo: śmierdzieć! 

Link do komentarza

No cóż co miałem do powiedzenia - napisalem. Jak wiać - przeczytałeś. Czy wyciągniesz wnioski? - twoje Forum i porządki. Myśle że to ważniejsze od łączenia tego czy owego. Ale to ja myślę :12_slight_smile:

A co ty myślisz? Powtórzę - twoje Forum i Porządki! Ja tu tylko bywam - ty jesteś!

Link do komentarza
Gość mhtyl
7 godzin temu, Redakcja napisał:

Nic o tym nie wiem. Sprawdziłem logowania administratorów Forum i w weekend nie było żadnego.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Po powrocie z pracy około gdz 17 były, gdy zaglądałem wieczorem już ich nie było.

 

4 godziny temu, zenek napisał:

Nie wiem czy tematy - ale moje posty znikaja. Natomiast chamskie banowanie minusami moich postów przez mhtyla i aaaaa jest jak najbardziej OK. 

 Ciekawa postawa Redakcji. Firmuje Redakcja takie zachowania? - Niszczenie komuś reputacji przez dwóch troli forumowych -  nie przez pytających i dyskutujących -   a przez produkujących sobie samym plusy tzw. Reputacji - a raczej Plusy Kolesia  --  jak się przeliczy, co kto komu dal!

Długo tak jeszcze? Bo przestaje to być zabawne - zaczyna ... to własciwe słowo: śmierdzieć! 

zenek, chamstwo i zawiść zawitała u ciebie widzę:D

Jakie chamskie? Używanie wulgarnych słów w stosunku do Ciebie to chamskie, zwracanie uwagi bez wyzwisk w stosunku do twojej osoby to chamskie, a co nie jest chamskie? Widzę że minusowanie bardziej cię porusza aniżeli wyzwiska i  obelgi, każdy post który napiszesz nie na tema i zawierający osobiste wycieczki do któryś z użytkowników forum będzie minusoiwany.

Masz swój temat o minusach to tam się użalaj i wylewaj łzy.

A swoją drogą to te minusy to bardzo dobry narzędzie wychowawcze jakie Redakcja wprowadziła na forum. Brawo!

7 godzin temu, Redakcja napisał:

Nic o tym nie wiem. Sprawdziłem logowania administratorów Forum i w weekend nie było żadnego.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Po powrocie z pracy około gdz 17 były, gdy zaglądałem wieczorem już ich nie było.

 

4 godziny temu, zenek napisał:

Nie wiem czy tematy - ale moje posty znikaja. Natomiast chamskie banowanie minusami moich postów przez mhtyla i aaaaa jest jak najbardziej OK. 

 Ciekawa postawa Redakcji. Firmuje Redakcja takie zachowania? - Niszczenie komuś reputacji przez dwóch troli forumowych -  nie przez pytających i dyskutujących -   a przez produkujących sobie samym plusy tzw. Reputacji - a raczej Plusy Kolesia  --  jak się przeliczy, co kto komu dal!

Długo tak jeszcze? Bo przestaje to być zabawne - zaczyna ... to własciwe słowo: śmierdzieć! 

zenek, chamstwo i zawiść zawitała u ciebie widzę:D

Jakie chamskie? Używanie wulgarnych słów w stosunku do Ciebie to chamskie, zwracanie uwagi bez wyzwisk w stosunku do twojej osoby to chamskie, a co nie jest chamskie? Widzę że minusowanie bardziej cię porusza aniżeli wyzwiska i  obelgi, każdy post który napiszesz nie na tema i zawierający osobiste wycieczki do któryś z użytkowników forum będzie minusoiwany.

Masz swój temat o minusach to tam się użalaj i wylewaj łzy.

A swoją drogą to te minusy to bardzo dobry narzędzie wychowawcze jakie Redakcja wprowadziła na forum. Brawo!

Link do komentarza
3 godziny temu, mhtyl napisał:

tam się użalaj i wylewaj łzy.

A swoją drogą to te minusy to bardzo dobry narzędzie wychowawcze jakie Redakcja wprowadziła na forum. Brawo!

 

Ty człowieku nic nie rozumiesz. Nie chodzi o użalanie. To jest odruch wymiotny. Takie budzisz skojarzenia.

Stosujecie, jak słusznie zauważył jakiś Arturek - metody ubeckie - to taki synonim podkładania świni. I to jest własnie to co robicie z aaaa. Sami sobie ładujecie plusy - natomiast drugiemu psujece reputacje minusami - głównie ty - bo muszę przyznać, że oprócz aaaa - inni nie zniżyli się  do tego poziomu.

Jesteś jak dziecko , które da po oczach łopatką kazdemu innemu, które mu wejdzie do piasownicy. Tyle że dziecko ma prawo nie myślleć - ale ty powinieneś  bo jesteś stary chłop - choć młodszy ode mnie.

Piszesz - Redakcja dała nam narzędzie wychowawcze. Chyba Redakcja nadal nie zdaje so bie sprawy komu i co dała. Takim narzędziem wychowawcym do psucia komuś reputacji i podkładania świń posługiwano sie za Stalina, bo później nawet za PRLu raczej sie tego wystrzegano.

Jeszcze raz - to co robicie, to ganianie po cudzych postach bez opamietania i banowanie - to czyste świństwo, które śmierdzi.  I to nie o mnie źle świadczy, tylko was - mhtylu i aaaaa.  

A ta wasza Reputacja jest g... warta, parafrazując  - bo sami sobie ją przyznaliście produkowaniem nawzajem punktów. Kółko Wzajemnej Adoracji i tyle - policz sobie, ile masz tych punktów od kolesi, a ile od tych, którym radziłeś. I w sumie nie ruszało by mnie to - ale ta twoja zaciekłość  w stosunku do mnie jest niepojęta! Nienormalna! Przedtem i teraz.

4 godziny temu, mhtyl napisał:

Widzę że minusowanie bardziej cię porusza aniżeli wyzwiska i  obelgi

No własnie - przyznajesz że świadomie trolujesz, wyzywasz i obrzucasz obelgami na Forum. Nie tylko mnie - co ważne! I to właśnie mnie o tyle porusza, o ile mnie porusza gdy coś śmierdzi i zmusza do wymiotów. 

I to właśnie napisałem Redakcji. Ciekaw jestem jej reakcji.

  

 

Link do komentarza
Gość mhtyl

Świństwem jest to że piszesz jak niechluj, połowa postu na czerwono, nawet nie chce mi się jego cytować bo czerwone po oczach razi.

I tyle nie rzygaj bo za bardzo schudniesz, chyba że obrałeś sobie taką dietę poprzez rzyganie.

Na resztę twojego wymiotnego postu powiem tak, ręce i nie tylko opadają.

Przypominam, że to nie jest temat o  użalaniu, masz swój a raczej dwa to tam wypisuj swoje wymiociny a w moim temacie nie śmieć, o co cię bardzo proszę.

 

Link do komentarza
2 godziny temu, mhtyl napisał:

w moim temacie nie śmieć, o co cię bardzo proszę.

Ty trolujesz i śmiecisz przy wszystkich moich tematach. A - jeszcze nie obskoczyłeś z minusami pozostałych 1000 postów. Zamiast pisać  -klikaj - w sam raz dla ciebie zajęcie. 

 

1 godzinę temu, retrofood napisał:

Mnie już poruszyłeś

Ciebie chyba zbyt mocno pieści prąd - stąd takie durne posty.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość mhtyl

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co się dzieje z forum? Napisałem dzisiaj tzn 12.07.2017 posta w temacie 

o gdz około 17, post mój był #8 i dałem punkt reputację dla użytkownika Tinek dla porady z postu #6. Teraz tzn o gdz 20.30 wchodzę w temat i widzę, że mojego posta niema jak również nie ma przyznanej reputacji Tinkowi a post #8 jest napisany przez użytkownika  Pit-4.

Pytam się więc kto i po co to robi.

Teraz przywrócę napisanego wcześniej posta który dziwnym zbiegiem okoliczności zniknął oraz po raz drugi przyznaj reputacje Tnkowi. Post mój ma nr 9 obecnie w tym temacie.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...