Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: ED-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE Sp. z o.o.


Recommended Posts

Gość ofiara opóźnienia w dostawie Ed-bud Sieradz

W styczniu 2017 otrzymali zamówienie na dostawę pustaka i jeszcze nie dostarczyli (a mamy czerwiec 2017), to już 18 tygodni czekania na realizacje. Opóźniają mi budowę. Uwaga na nich!!!

Link do komentarza
2 godziny temu, Gość ofiara opóźnienia w dostawie Ed-bud Sieradz napisał:

W styczniu 2017 otrzymali zamówienie na dostawę pustaka i jeszcze nie dostarczyli (a mamy czerwiec 2017), to już 18 tygodni czekania na realizacje. Opóźniają mi budowę. Uwaga na nich!!! Oszukują i okłamują klienta.

Nie twierdzę, ze kłamiesz ale trzeba mieć nie wszystkich w domu aby czekać pół roku na pustaki. Dostali zamówienie, tydzień, dwa nie ma pustaków to dziękuję, szukam innej hurtowni w której moje pieniądze im nie śmierdzą. ja miałem podobną sytuację i to tez na początku roku z inną firmą, kupiłem w tej firmie bardzo dużo i współpraca mi się z nimi układa super aż do momentu kiedy właściciel zaczął mnie olewać przy zamówieniu pustaków, w końcu znalazłem innego a jemu wyrobiłem markę przed szefową i współprace zakończyłem bo uważam że jestem na tyle poważnym człowiekiem i nie pozwolę aby mnie i moje pieniądze traktować jako zło konieczne.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość niezadowolony klient
nie polecam tej firmy brak wiedzy sprzedażowej i przede wszystkim nie wywiązywanie się z terminów dostawy. chamska obsługa klienta. proszę trzymać się jak najdalej od tej firmy. pani z biura jest wyrafinowana i nierzetelna mowia jedno robia drugie. nie sa słowni. po zaplacje z góry termin dostawy opóźniony o 1 miesiąc. żenada BRAK PROFESIONALIZMU
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Gość wsciekly klient
Jeżeli ktoś planuje współpracę z Tą firmą - SZCZERZE ODRADZAM!!! Wzorowy kontakt i obiecanki cacanki przed zamówieniem i dokonaniem przedpłaty 100%. Po dokonaniu wpłaty brak kontaktu i zlewajstwo. Albo nie odbierają telefonów, albo poprzez TYLKO SMS zmieniają terminy dostawy, które są wyssane z palca, tłumacząc się problemami u ich dostawców, czy producentów. W Krajowym Rejestrze Długów mają już około 30tys zadłużenia. Ich dług urósł przynajmniej o wysokość mojej przedpłaty, której nie mogę otrzymać spowrotem ze względu na niewywiązanie się z dostawy mojego zamówienia. Gwarantowali odbiór towaru w ciągu tygodnia, który ponąć był na 100% do odbioru w umówionym dniu. Firma wpadła w spiralę długów i pobranymi przedpłatami realizuje wcześniejsze zamówienia. UWAGA - podejmujesz współpracę z nimi na własne RYZYKO!!!. Jeżeli już chcesz ryzykować, to NIE WPŁACAJ ŻADNYCH PIENIĘDZY przed dostawą towaru. W przypadku pytań chętnie odpowiem lub udostępnie wyciąg z KRD. Proszę pisać na powerek@wp.pl
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Sławek
Zamówiłem styropian w ED BUD Materiały Budowlane z Sieradza 28,11,2017. Styropian w wyznaczonym terminie nie dotarł i byłem zwodzony brakiem transportu i tym, że musi być ciężarówka załadowana pełna innym towarem dla innego klienta w pobliżu mojego miasta, by nie generować kosztów. Był słaby kontakt ograniczony do SMS-ów ze strony Ed Bud nie odbieranie tel. Gdy załatwiłem własny transport by odebrać towar kontakt całkiem się urwał, czyli styropianu jak przypuszczałem dla mnie nie było. Sprawa o wyłudzenie prawie 6000 zł została zgłoszona na policję w Toruniu. Firmę Ed Bud polecił mi portal Oferteo.pl na, której poza jedną opinią miał dobre opinie, więc nie spr. ich w necie, gdzie jak się później okazało ludzie już przed nimi ostrzegali. Więc mam nadzieje że kogoś uda mi się przed nimi ustrzec by nie płacić im z góry ani zł.Firm o takim profilu jest dużo, jest w czym wybierać nie dajcie się oszukać
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...