Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Hurtownia budowlana: ED-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE Sp. z o.o.


Recommended Posts

Gość ofiara opóźnienia w dostawie Ed-bud Sieradz

W styczniu 2017 otrzymali zamówienie na dostawę pustaka i jeszcze nie dostarczyli (a mamy czerwiec 2017), to już 18 tygodni czekania na realizacje. Opóźniają mi budowę. Uwaga na nich!!!

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość ofiara opóźnienia w dostawie Ed-bud Sieradz napisał:

W styczniu 2017 otrzymali zamówienie na dostawę pustaka i jeszcze nie dostarczyli (a mamy czerwiec 2017), to już 18 tygodni czekania na realizacje. Opóźniają mi budowę. Uwaga na nich!!! Oszukują i okłamują klienta.

Nie twierdzę, ze kłamiesz ale trzeba mieć nie wszystkich w domu aby czekać pół roku na pustaki. Dostali zamówienie, tydzień, dwa nie ma pustaków to dziękuję, szukam innej hurtowni w której moje pieniądze im nie śmierdzą. ja miałem podobną sytuację i to tez na początku roku z inną firmą, kupiłem w tej firmie bardzo dużo i współpraca mi się z nimi układa super aż do momentu kiedy właściciel zaczął mnie olewać przy zamówieniu pustaków, w końcu znalazłem innego a jemu wyrobiłem markę przed szefową i współprace zakończyłem bo uważam że jestem na tyle poważnym człowiekiem i nie pozwolę aby mnie i moje pieniądze traktować jako zło konieczne.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 4 tygodnie później...
 • 3 months later...
Gość niezadowolony klient
nie polecam tej firmy brak wiedzy sprzedażowej i przede wszystkim nie wywiązywanie się z terminów dostawy. chamska obsługa klienta. proszę trzymać się jak najdalej od tej firmy. pani z biura jest wyrafinowana i nierzetelna mowia jedno robia drugie. nie sa słowni. po zaplacje z góry termin dostawy opóźniony o 1 miesiąc. żenada BRAK PROFESIONALIZMU
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 4 tygodnie później...
Gość wsciekly klient
Jeżeli ktoś planuje współpracę z Tą firmą - SZCZERZE ODRADZAM!!! Wzorowy kontakt i obiecanki cacanki przed zamówieniem i dokonaniem przedpłaty 100%. Po dokonaniu wpłaty brak kontaktu i zlewajstwo. Albo nie odbierają telefonów, albo poprzez TYLKO SMS zmieniają terminy dostawy, które są wyssane z palca, tłumacząc się problemami u ich dostawców, czy producentów. W Krajowym Rejestrze Długów mają już około 30tys zadłużenia. Ich dług urósł przynajmniej o wysokość mojej przedpłaty, której nie mogę otrzymać spowrotem ze względu na niewywiązanie się z dostawy mojego zamówienia. Gwarantowali odbiór towaru w ciągu tygodnia, który ponąć był na 100% do odbioru w umówionym dniu. Firma wpadła w spiralę długów i pobranymi przedpłatami realizuje wcześniejsze zamówienia. UWAGA - podejmujesz współpracę z nimi na własne RYZYKO!!!. Jeżeli już chcesz ryzykować, to NIE WPŁACAJ ŻADNYCH PIENIĘDZY przed dostawą towaru. W przypadku pytań chętnie odpowiem lub udostępnie wyciąg z KRD. Proszę pisać na powerek@wp.pl
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 1 month later...
Gość Sławek
Zamówiłem styropian w ED BUD Materiały Budowlane z Sieradza 28,11,2017. Styropian w wyznaczonym terminie nie dotarł i byłem zwodzony brakiem transportu i tym, że musi być ciężarówka załadowana pełna innym towarem dla innego klienta w pobliżu mojego miasta, by nie generować kosztów. Był słaby kontakt ograniczony do SMS-ów ze strony Ed Bud nie odbieranie tel. Gdy załatwiłem własny transport by odebrać towar kontakt całkiem się urwał, czyli styropianu jak przypuszczałem dla mnie nie było. Sprawa o wyłudzenie prawie 6000 zł została zgłoszona na policję w Toruniu. Firmę Ed Bud polecił mi portal Oferteo.pl na, której poza jedną opinią miał dobre opinie, więc nie spr. ich w necie, gdzie jak się później okazało ludzie już przed nimi ostrzegali. Więc mam nadzieje że kogoś uda mi się przed nimi ustrzec by nie płacić im z góry ani zł.Firm o takim profilu jest dużo, jest w czym wybierać nie dajcie się oszukać
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 1 month later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Ścieżkę od furtki do domu (jak również w obrębie samego ogrodu) warto wykonać z kostki betonowej antypoślizgowej – płukanej, z warstwą kruszywa. Jest ona szorstka, ale równa. Doskonale sprawdza się zimą. Wybierając konkretny wzór, trzeba pamiętać o dopasowaniu wyglądu bruku do otoczenia budynku (aby powstała spójną całość). Niektóre kostki płukane są barwione, inne zawierają tylko naturalne kruszywo na wierzchu – najlepiej kupować te ostatnie, bo ich kolor z czasem nie blaknie.  
  • Po wielu doświadczeniach i "przygodach" z odzieżą roboczą w końcu znalazłem doświadczoną firmę, która u nas się sprawdza. Od kilku lat zaopatrujemy się w firmie LOGO: www.logo.pl To firma, która od ponad 30 lat jest producentem odzieży roboczej i ochronnej. Zamawiam ubrania od razu z logo swojej firmy. Są producentem więc szyją też na zamówienie. Teraz powoli zaopatrujemy się u nich w ocieplane kurtki i spodnie. Obsługa też na wysokim poziomie i wielokrotnie potrafiła doradzić. Zaufałem doświadczeniu i śmiało mogę polecić.
  • Mam na początek 2 istotne uwagi, bo moc 45 kW to bardzo dużo. Po pierwsze, wymaga to dużych ilości powietrza do spalania, a więc intensywnego napływu świeżego i zimnego powietrza.  Po drugie, do powietrza wewnętrznego trafia dużo pary wodnej, bo to jeden z produktów spalania gazu. A nie mamy przecież odprowadzenia spalin. Trzeba więc uważać, żeby nie narobić problemów przy takim sposobie ogrzewania.   Co do samego problemu szronienia i spadku wydatku gazu. Zmiana na czysty propan ma szansę nieco pomóc. Dlaczego? Bo butan przestaje odparowywać w temperaturze ok. 0°C. Dlatego kiedy temperatura samej butli spada poniżej 0°C to pojawia się problem z odparowywaniem gazu i podawaniem go do nagrzewnicy.  Drugi stary sposób na kłopoty z odparowywaniem to wstawienie butli gazowej do dużego naczynia z wodą, np. kastry budowlanej. Butla odbiera wtedy ciepło z wody, znacznie skuteczniej niż z samego powietrza. Jeszcze inna metoda to podłączenie 2 butli, z 2 reduktorami do wspólnego kolektora i z niego zasilanie nagrzewnicy. Ale coś takiego widziałem tylko jako tymczasowe zasilanie kotła, przed podłączeniem domu do zbiornika LPG.  
  • Gość Lipiński
   Każdą instalację warto przedyskutować i uwzględnić lokalne warunki. Bo nawet drzewa powodują spadek generowanego prądu. Najlepsza jest wizja lokalna przez odpowiednich specjalistów, którzy podejdą do tematu rozsądnie i przewidzą wszystkie możliwości. U nas instalację robił Hymon i sprawdzali właściwie wszystko przed projektem. Przez trochę niekorzystne warunki otoczenia mamy zwiększoną moc samych paneli o 10%. Nie dużo więc kosztowo ten wzrost nie był aż tak duży. Za to całość jest optymalnie dobrana do potrzeb rodziny i domu.
  • Jak duża powinna być instalacja? To jedno z najważniejszych pytań na jakie musimy sobie odpowiedzieć decydując się na fotowoltaikę. Nie ma jednej odpowiedzi. Najważniejsze jest przewidywane roczne zużycie prądu w domu. Jednak trzeba też uwzględnić ekspozycję paneli na słońce i to jaką część pozyskanej energii będziemy w stanie zużyć na miejscu, bez oddawania jej do sieci. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/instalacje/kolektory-sloneczne-i-fotowoltaika/a/21227-skad-wziac-dofinansowanie-na-instalacje-odnawialnych-zrodel-energii
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...