Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

14 minut temu, mhtyl napisał:

  ttsebastian pyta jak zlokalizować przecie a ten o alarmie.

Nie wiem, co mu poradzić - ale wybiegam w przyszłość - próbuję przeciwdziałać takim pomyłkom na przyszłość - jemu, sobie, innym - co nie przeszkadza mi mu współczuć.

Mnie też kiedyś wyrwał się wąż z hydrantu - gdyby  ojciec nie zauważył z rana, też byśmy popłynęli - a i tak wyszło co 200 czy 300zł przy lekko odkręconym kurku przez noc. Więc to nie żarty. W tym kontekście moje pytanie jest zasadne! 

Mógłbyś docenić moją dalekowzroczność i uniwersalność :14_relaxed:

9 minut temu, ttsebastian napisał:

Długo tam nikt nie zaglądał ale czy jest możliwość żeby aż jakieś 250 m3 uszło ze spłuczki?

oczywiście - moim zdaniem tak - piszę wyżej o moim doświadczeniu -  zależy jak długo płynęła, pod jakim ciśnieniem i  jaką średnicą. Możesz to zmierzyć przecież teraz.

zenek

zenek

6 minut temu, mhtyl napisał:

  ttsebastian pyta jak zlokalizować przecie a ten o alarmie.

Nie wiem, co mu poradzić - ale wybiegam w przyszłość - próbuję przeciwdziałać takim pomyłkom na przyszłość - jemu, sobie, innym - co nie przeszkadza mi mu współczuć.

Mnie też kiedyś wyrwał się wąż z hydrantu - gdyby  ojciec nie zauważył z rana, też byśmy popłynęli - a i tak wyszło co 200 czy 300zł przy lekko odkręconym kurku przez noc. Więc to nie żarty. W tym kontekście moje pytanie jest zasadne! 

Mógłbyś docenić moją dalekowzroczność i uniwersalność :14_relaxed:

8 minut temu, ttsebastian napisał:

Długo tam nikt nie zaglądał ale czy jest możliwość żeby aż jakieś 250 m3 uszło ze spłuczki?

oczywi

×
×
  • Utwórz nowe...