Skocz do zawartości

Historia edycji

cuoresport

cuoresport


dodatkowa informacja

Zwróć uwagę na serwis, okres dostępności części, materiałów eksploatacyjnych, szczególnie kół piast ostrzy itp. Urządzenie pracuje w trybie ciągłym, moje np. 12h pracy non stop na 36 h przerwy. Załącza się go przy pierwszych objawach wiosny. Pracuje przez ok. 8-9 miesięcy w roku, czasami kończy pracę lub zaczyna w czasie deszczu. Po kilku latach takiej eksploatacji można się spodziewać zużycia eksploatacyjnego.

Ja kupiłem urządzenie do którego jest problem z dostępem części już po roku od zakończenia oferty tego modelu. 

Parametry cięcia, a nawet wielkość akumulatora wydaje mi się znacznie mniej istotne przy pracy automatycznej niż dostępność serwisu.

cuoresport

cuoresport

Zwróć uwagę na serwis, okres dostępności części, materiałów eksploatacyjnych, szczególnie kół piast ostrzy itp. Urządzenie pracuje w trybie ciągłym, moje np. 12h pracy non stop na 36 h przerwy. Załącza się go przy pierwszych objawach wiosny. Pracuje przez ok. 8-9 miesięcy w roku. Ja kupiłem urządzenie do którego jest problem z dostępem części już po roku od zakończenia oferty tego modelu. 

Parametry cięcia, a nawet wielkość akumulatora wydaje mi się znacznie mniej istotne przy pracy automatycznej niż dostępność serwisu.

×
×
  • Utwórz nowe...