Skocz do zawartości

Historia edycji

IMROWAI

IMROWAI

nic wcześniej nie trzeba zakopywać - ekipa montażowa układa kabel podziemny (zwykły kabel bodajże 2x1,5 mm) za pomocą takiego specjalnego traktorka, który rozcina ziemię i układa kabel. Przygotowanie ogrodu to raczej odpowiednie wykończenie krawędzi trawnika + niezbyt skomplikowany kształt (moim zdaniem) + unikanie wąskich korytarzy. Te dwie ostatnie uwagi to moje wnioski, choć pewnie odpowiednie zaprogramowanie robota może pomóc opanować jakieś nietypowe miejsca. Niemniej wiadomo - im prościej tym łatwiej :). Oczywiście trzeba przewidzieć miejsce na stacje dokująca i zapewnić przy niej prąd.

 

 

11.04 - montaż (5).jpg

11.04 - montaż (9).jpg

IMROWAI

IMROWAI

nic wcześniej nie trzeba zakopywać - ekipa montażowa układa kabel podziemny (zwykły kabel bodajże 2x1,5 mm) za pomocą takiego specjalnego traktorka, który rozcina ziemię i układa kabel. Przygotowanie ogrodu to raczej odpowiednie wykończenie krawędzi trawnika + niezbyt skomplikowany kształt (moim zdaniem) + unikanie wąskich korytarzy. Te dwie ostatnie uwagi to moje wnioski, choć pewnie odpowiednie zaprogramowanie robota może pomóc opanować jakieś nietypowe miejsca. Niemniej wiadomo - im prościej tym łatwiej :). Oczywiście trzeba przewidzieć miejsce na stacje dokująca i zapewnić przy niej prąd.

 

 

11.04 - montaż (5).jpg

11.04 - montaż (9).jpg

IMROWAI

IMROWAI

nic wcześniej nie trzeba zakopywać - ekipa montażowa układa kabel podziemny (zwykły kabel bodajże 2x1,5 mm) za pomocą takiego specjalnego traktorka, który rozcina ziemię i układa kabel. Przygotowanie ogrodu to raczej odpowiednie wykończenie krawędzi trawnika + niezbyt skomplikowany kształt (moim zdaniem) + unikanie wąskich korytarzy. Te dwie ostatnie uwagi to moje wnioski, choć pewnie odpowiednie zaprogramowanie robota może pomóc opanować jakieś nietypowe miejsca. Niemniej wiadomo - im prościej tym łatwiej :)

 

 

11.04 - montaż (5).jpg

11.04 - montaż (9).jpg

IMROWAI

IMROWAI

nic wcześniej nie trzeba zakopywać - ekipa montażowa układa kabel podziemny (zwykły kabel bodajże 2x1,5 mm) za pomocą takiego specjalnego traktorka, który rozcina ziemię i układa kabel. Przygotowanie ogrodu to raczej odpowiednie wykończenie krawędzi trawnika + niezbyt skomplikowany kształt (moim zdaniem) + unikanie wąskich korytaży. Te dwie ostatnie uwagi to moje wnioski, choć pewnei odpowiednie zaprogramowanie robota może pomóc opanować jakieś nietypowe miejsca. Niemniej wiadomo - im prościej tym łatwiej :)

 

 

11.04 - montaż (5).jpg

11.04 - montaż (9).jpg

×
×
  • Utwórz nowe...