Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Rysiu to jak to jest?  Jako bezstronny, bo za takiego Cie uważam obserwatora to z laski swojej sprawdź kto tu zaczyna pierwszy pisać nawiedzone teksty a to że ja mu tylko ripostuję bo an takich bredni nie sposób czytać bez poruszenia to uważasz że co? ja jestem nawiedzony i to  moja wina, tak? Widzę że lubisz jak to forum jest osrywane kłamliwymi i ośmieszającymi tekstami na temat katolików.  
    • Może mylę się,może przegapiłem komentarz retra ale mam wrażenie że chodziło o głosowanie nad ranem czyli o 4.30 
    • Wisi mi to, gdyby to była prawda to nawet bym palca na klawiaturę nie pchał ale na takie brednie i kłamstwa to już patrzeć nie można, zachodzę w podziw co trzeba mieć pod czapą aby takie brednie pisać, chyba tylko tym się podniecasz więc dlatego tak namiętnie piszesz takie kłamstwa. Buster możesz mnie blokować, nie będę miał Ci tego za złe, przecież to twój wybór   Powiedz mi czy ktoś z twoich bliskich i znajomych miał wizytę o gdz 4.30 jak to retro ich nazwał "sługusami prezesa "? I powiedz czy ktoś jeszcze tu wkleja  śmieci z innych portali ośmieszając i kłamiąc na temat kościoła i pisiorów (osobiście nie jestem ani za jednym ugrupowanie ani za drugim). Nie uważasz że tego jest tu za dużo (polityki i religii) w wydaniu tego jednego nawiedzonego.
    • A to że "zależy najbardziej" oceniłeś Ty czy pismak którego czytałeś ?, też zarażony wirusem nienawiści, albo tylko płatny pachołek strony oderwanej od koryta. Coś mi się wydaje że dla takich jak Ty to członkowie tej partii rządzącej, to i odlać się nie powinni chodzić, bo szkoda czasu na tej wojnie z wirusem.  Przy tym zestawieniu które przedstawiłeś tarcza to chyba 7680  a nie 5000 tys. Bo po obniżeniu płacy  z 8 tys na 6400, koszty płacy wyniosą 3x6400= 19200 zł. Od tej kwoty dostajesz 40% a to jest 7680 zł, bo liczymy tak jak resztę za trzy miesiące. A "zusy srusy" przecież mają być umorzone, więc ?. Czy ja się mylę ?.  
    • Tak po prawdzie - powoli mam dość tego Forum. Jeden i drugi nawiedzony. Stanisławie Drogi - odpuść Mu (i nie prowokuj), a może Pan w swoim miłosierdziu też Mu odpuści.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...