Skocz do zawartości

Historia edycji

Batman

Batman

Okien nie odbierałem, domu też nie mam odebranego od wykonawcy. Panowie z firmy od okien przyjechali, zamontowali i pojechali. Mojego w tym udziału żadnego nie było. Zapewne wykonawca domu będzie miał dla mnie dokumenty z odbiorami dla mnie wszystkich instalacji.

Panowie po wczorajszej wizycie też chyba powinni jakiś papier zostawić? Zakres prac? Informacja o regulacji?

 

59 minut temu, bajbaga napisał:

Moim zdaniem, ewentualna regulacja tych okien niczego istotnego nie wniesie - oby nie, ale w zimie najprawdopodobniej problem znów wystąpi.

Jest jeszcze gorzej. Nie minęła doba a okna przestały się otwierać. Problem dotyczy dwóch pionowych wyjść balkonowych. Małe okna się otwierają i zamykają ale przy tym ocierają.

Batman

Batman

Okien nie odbierałem, domu też nie mam odebranego od wykonawcy. Panowie z firmy od okien przyjechali, zamontowali i pojechali. Mojego w tym udziału żadnego nie było. Zapewne wykonawca domu będzie miał dla mnie dokumenty z odbiorami dla mnie wszystkimi instalacjami.

 

57 minut temu, bajbaga napisał:

Moim zdaniem, ewentualna regulacja tych okien niczego istotnego nie wniesie - oby nie, ale w zimie najprawdopodobniej problem znów wystąpi.

Jest jeszcze gorzej. Nie minęła doba a okna przestały się otwierać. Problem dotyczy dwóch pionowych wyjść balkonowych. Małe okna się otwierają i zamykają ale przy tym ocierają.

×
×
  • Utwórz nowe...