Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Witam, chciałabym rozbudować poddasze. Jak zrobić to prawidłowo, aby w przyszłości było cicho i ciepło. Dom jest położy na wolnej przestrzeni, dlatego martwię się, że przy silnych wiatrach może to przeszkadzać domownikom. Będę wdzięczna za rady.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Rozbudowa poddasza to nie lada wyzwanie przed którym staje każdy Inwestor. Zanim przystąpimy do realizacji takiej inwestycji, powinniśmy przede wszystkim określić, jakiego efektu oczekujemy? Pan określił już dwa najważniejsze wymogi, czyli odpowiednią akustykę oraz komfort cieplny. My uzupełnimy Pańskie kryteria o jeszcze jeden parametr - bezpieczeństwo. Knauf posiada w ofercie kompleksowe rozwiązanie systemowe dzięki któremu zabudowane poddasze będzie przytulne, wolne od hałasów, a przede wszystkim bezpieczne dla mieszkańców. Zachęcamy do zapoznania się z naszym systemem zabudowy poddasza na konstrukcji jednopoziomowej z okładziną z płyt gipsowo-kartonowych Knauf D612.PL. http://knauf.pl/systemy/d612pl-knauf-zabudowa-poddasza. W zależności od potrzeb i panujących warunków technicznych, może Pan dobrać odpowiedni element systemu. Przykładowo, jeśli zależy Panu na doskonałej izolacji akustycznej oraz dużej odporności na ogień, może Pan zastosować okładzinę z płyty gipsowo-kartonowej KNAUF A20.

Zachęcamy również do zapoznania się z napisanym przez naszych ekspertów poradnikiem w którym w 8 prostych krokach radzimy w jak poprawnie zabudować poddasze?

Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...