Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

8 godzin temu, bajbaga napisał:

Cena wynika tak jak wszędzie - ze słów ekskluzywny i prestiżowy  oraz z faktu, że osiedle zamknięte

Cena wynika często z mody i snobizmu - pod w Krakowem w "ekskluzywnym, modnym i chronionym" osiedlu  "na chwilę" (jak się potem okazało) zamieszkała E. Górniak - były fotki w paru gazetach, koncert.

Myślę, że cena domów na osiedlu  "chwilowo" poszybowała pod słońce. Ale nie wiem czy z powodzeniem. Nie śledziłem.

Teraz (po pół roku?)  Edytka mieszka  chyba w USA - a ceny na osedlu pewnie się "urealniły". Życie.

zenek

zenek

8 godzin temu, bajbaga napisał:

Cena wynika tak jak wszędzie - ze słów ekskluzywny i prestiżowy  oraz z faktu, że osiedle zamknięte

Cena wynika często z mody - pod w Krakowem w "ekskluzywnym, modnym i chronionym" osiedlu  "na chwilę" (jak się potem okazało) zamieszkała E. Górniak - były fotki w paru gazetach, koncert.

Myślę, że cena domów na osiedlu  "chwilowo" poszybowała pod słońce. Ale nie wiem czy z powodzeniem. Nie śledziłem.

Teraz (po pół roku?)  Edytka mieszka  chyba w USA - a ceny na osedlu pewnie się "urealniły". Życie.

×
×
  • Utwórz nowe...