Skocz do zawartości

Metalowe drzwi przesuwne


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ma być szczery, to akurat drzwi metalowe nie są zbyt fortunnym rozwiązaniem  i głównie chodzi o ich stylistykę, wygląd. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się klasyczne drzwi drewniane, może podaj jaki budżet posiadasz i wtedy coś doradzimy już konkretnie pod kątem modeli.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Dlaczego drzwi metalowe mają mieć problem ze stylistyką. Jak dla mnie rewelacja. Jestem zwolennikiem stylu minimalistycznego, modernistycznego oraz industrialu w różnych wydaniach. Szczególnie w tym ostatnim sprawdzi się taki wygląd drzwi.

Drzwi pewnie już zamontowane, ale dam info dla później odwiedzających osób ten wątek.

Jak dla mnie największą wątpliwość wzbudza serce tego systemu czyli system przesuwny. Wszystko jest bardzo mocno otwarte i będzie wymagało regularnego czyszczenia - minimum raz w miesiącu trzeba będzie wszystko dobrze odkurzyć.

Ja pracuję na sprawdzonych systemach z firm Leon oraz Eclisse. Tych kaset używają wszyscy duzi producenci w PL - Erkado, Porta, DRE. Reklamacje na wszystkie lata pracy z tymi systemami mógłbym policzyć na palcach jednej ręki.

A co do samej stylistyki w/w drzwi - jak dla mnie super rzecz ale raczej niszowa.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

A dlaczego ma to być dziwne rozwiązanie? Przecież to są drzwi wewnętrzne więc nie pełnią funkcji izolacyjnych, a raczej tylko estetyczne lub lekko oddzielające pomieszczenia. Masz jeszcze drzwi z MDFu, których w Polsce produkuje się znacznie więcej jak drewnianych. Najwięksi producenci jak Porta, Erkado i Pol-Skone potrafią wyprodukować około 30 tysięcy sztuk miesięcznie!

Jak pisałem wyżej - ja czepnąłbym się jedynie systemów przesuwnych.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...