Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Pomocnik

10 błędów popełnianych podczas budowy komina

Recommended Posts

Kominy muszą być wybudowane w sposób, który zapewni ich trwałość i bezpieczne użytkowanie. Aby mogły spełniać swoją rolę, muszą być wykonane bezbłędnie. Oto 10 błędów popełnianych podczas budowania komina.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/kominki-i-kominy/22866-10-bledow-popelnianych-podczas-budowy-komina

Gość Zenon
Czy kominy porcelanowe mogą być montowane do pieców palonych miałem gdy występuje wybuchy?

Gość Adam
Zenon zapytaj Macierewicza on jest specem od wybuchów :)

Dnia 3.05.2017 o 10:48, Pomocnik napisał:

Kominy muszą być wybudowane w sposób, który zapewni ich trwałość i bezpieczne użytkowanie.

Czy komin stalowy do kominka może być prowadzony wewnątrz pomieszczenia (np. wzdłuż ściany i oczywiście wyprowadzony ponad dach) i stanowić para - grzejnik?

Jakie to powinny być rury?

Czy mogą być takie (rura czarna śr. 20 cm)?

Rura_prosta_Darco_200_czarna-906486-67222.jpg.a2cea21f5cd3a77554ae87affe5bfd84.jpg

pobrane (1).jpeg

Gość Yacky
Ja mam komin od kominka przy zewnętrznej ścianie. W prostej linii ok 4m od szczytu kalenicy. Mimo że mam nasadę to wiatr wdmuchuje wiatr do komina. Jak nie palę tośmierszi spalenizną, jakrozpalam Torzym się cofa. Komin wystaje ok 50cm wyżej niż kalenica. To jaki ma być wysoki???

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się