Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

deepack1992

deepack1992

Kominiarz ma sprawdzić ciąg w piecu tak ? 

Jaka zaprawa potem zakleić te wyczystki mam dwie jedną na górze a druga na dole

deepack1992

deepack1992

Kominiarz ma sprawdzić ciąg w piecu tak ? 

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ja właśnie w ostatnim  czasie urządzałam swój wymarzony dom, i z polecenia znajomych kupowałam prawie wszystkie meble na https://meblarnia.com.pl/ Meble są z dobrych materiałów, górna półka jak to się mówi. Firma dostosowuje wymiary mebli do tego co potrzebujemy po prostu podchodzi indywidualnie do klientów. jestem bardzo zadowolona.
    • Niestety, prawda jest inna. Badania zostały wykonane w warunkach polowych, w kamienicy, w której opomiarowano 2 mieszkania. Jedno ogrzewane gazem, a drugie promiennikami podczerwieni. Tak działa fizyka kwantowa. Wszystkie dotychczasowe systemy grzewcze bazują na prawach fizyki klasycznej (termodynamiki). To jest tylko część dostępnej wiedzy. Fizyka kwantowa otwiera nam nowe horyzonty i możliwości. Rewolucja już trwa. Cały nasz współczesny, skomputeryzowany i informacyjny świat opiera się na fizyce kwantowej. Czas na rewolucję w ogrzewnictwie! Przedstawiam oryginalny plik w pdf, aby uniknąć posądzeń o manipulację w tłumaczeniu. Dla kumatych nie powinno być problemu by to przeczytać, lub sobie przetłumaczyć. Nasze uproszczone pomiary zużycia energii, w wybranych domach opomiarowanych, przy zastosowaniu ogrzewań płaszczyznowych, potwierdzają te badania.  Rozważamy możliwość podjęcia współpracy z Technicznym Uniwersytetem w Kaiserslautern, by rozpocząć metodyczne badania powierzchniowych ogrzewań na podczerwień. Celem tych badań, byłoby wprowadzenie unijnych norm na tego typu ogrzewnictwo.   W połowie tego roku, oczekiwane jest wprowadzenie norm unijnych na promienniki podczerwieni i ich klasyfikacja. Skończy się sprzedawanie płaskich grzejników elektrycznych, jako promienników podczerwieni.  Jak do tej pory, każdy może sprzedać grzejnik elektryczny i promować go jako promiennik! Co nie zawsze jest prawdą. Na lodzie zostaje klient, który zamiast promiennika podczerwieni nabył zwykły, płaski, konwektorowy grzejnik elektryczny! Zapłacił jak za promiennik, a otrzymał panel grzewczy! ForschungsberichtIR (1).pdf
    • ograniczenie ilości postów w 12/24/36/48h po zalogowaniu? skoro ktoś musi zadać pytanie \araz po zalogowaniu to niech ma to ograniczone z poinformowaniem go, że tak to wygląda?
    • Koszt 1 kW z gazu to dla kotła kondensacyjnego 0,21 a dla prądu 0,6 z tego co pamiętam więc jakim cudem może być taniej. Panie to się nie da, cen nie da się oszukać !. A to zużycie porównawcze to pewnie w jakichś domkach badawczych, więc tak wiarygodne jak zużycie paliwa dla aut  w warunkach laboratoryjnych.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...