Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

13 minut temu, joks napisał:

zenuś ...jesteś zajebisty fachowiec od wszystykiego....szacun.....

nie od wszystkiego - od prawa pt "jak jest wywiew - to musi być nawiew". To taka prawda ogólna i nie do zakwestionowania. A kompilacja cytatów to manipulacja - nieładnie :zalamka:

Ale wy sie tutaj wypowiadacie na wszystkie tematy - pamiętam, że odpowiadałes na moje pytanie o węgarkach, zresztą b. pomocnie.... i widzę cię na wielu tematach - 4000 postów to chyba nie o niczym :D - ja odpowiadam tylko na niektóre. 

Ale, ale - masz inne zdanie nt. tego ciągu i smrodka z pieca? To napisz! ....   Czy tylko tak ...przytykasz ? :14_relaxed:

 

zenek

zenek

Przed chwilą, joks napisał:

zenuś ...jesteś zajebisty fachowiec od wszystykiego....szacun.....

nie od wszystkiego - od prawa pt "jak jest wywiew - to musi być nawiew". To taka prawda ogólna i nie do zakwestionowania. A kompilacja cytatów to manipulacja - nieładnie :zalamka:

Ale wy sie tutaj wypowiadacie na wszystkie tematy - pamiętam, że odpowiadałes na moje pytanie o węgarkach.... i widzę cię na wielu tematach - 4000 postów to chyba nie o niczym :D - ja odpowiadam tylko na niektóre. 

Ale, ale - masz inne zdanie nt. tego ciągu i smrodka z pieca? To napisz! ....   Czy tylko tak ...przytykasz ? :14_relaxed:

 

×
×
  • Utwórz nowe...