Skocz do zawartości

Dach pokryty samonośnymi płytami warstwowymi wykończonymi blachą stalową


Recommended Posts

Przed budową domu poznałem technologię pokrywania dachów samonośnymi płytami warstwowymi, bo zastosowali je rodzice w hali produkcyjnej. Przekonałem się do niej, widząc, jak szybko powstaje gotowy dach, dobrze zaizolowany i od razu wykończony po zewnętrznej i wewnętrznej stronie. Pomyślałem, że ta technologia nada się do pawilonu z dużym basenem, który planowałem przy własnym domu - mówi Włodek, Członek Klubu Budujących Dom, który dach układał w 2009 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/dachy-i-rynny/a/20822-dach-pokryty-samonosnymi-plytami-warstwowymi-wykonczonymi-blacha-stalowa

Link do komentarza
Gość Adrian
Mam podobne doświadczenia jeśli chodzi o płyty warstwowe, pierwszy raz miałem z nimi styczność budując dom oraz przy budowie domku letniskowego też skorzystałem z oferty redcom ltd. Wszystko z polecenia kolegi, za fachowość pracowników, muszę przyznać, że się nie zawiodłem i byłem mile zaskoczony indywidualnym podejściem do klienta :)
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Witam, Od dłuższego czasu zastanawiam się nad możliwością wykonania takiego pokrycia dachowego w parterowym domu z płaskim dachem. Czy jest możliwość otrzymania kontaktu do Pana Włodka? Chciałbym z nim porozmawiać o tym jakie po paru latach widzi wady w takim rozwiązaniu i generalnie zapoznać się z całą technologią. Pozdrawiam serdecznie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...