Skocz do zawartości

Kto pisze nie na temat?


Gość stach

Recommended Posts

Dzień Dobry Kochana Redakcjo

Jak zauważyłem dorobiliśmy się nowego reformatora forum a zarazem filozofa. Szkoda tylko że ten filozof nie widzi swoich byków jakie popełnia i dziwi mnie fakt że Redakcja nie zwraca na to uwagi. Druga rzec to nie mając zielonego pojęcia jak działa forum ów filozof pyskuje w sprawach w których nie ma racji. Owa jego niby poczta prywatna to nic innego jak rozmowa na kanale między dwoma użytkownikami i jest dostępna dla wszystkich , nawet nie zalogowanych a wystarczy kliknąć w "Aktualizacje  statusów" albo w "Odpowiedzi do statusów" aby zobaczyć ową "prywatną" korespondencję.

Inna rzeczą jest pisanie z mijaniem się z prawdą, to zawsze można sobie wyperswadować w mniej lub bardziej burzliwy sposób, ale jak nazwać pisanie pod jakiś artykuł czy posta wcale go nie czytając a udowadniając że się go czytało. przykład, proszę bardzo pierwszy ostatni napisany przez filozofa.

Zwrócić proszę uwagę na post #3 który brzmi 

Cytat

To prawda - cała ta lukarna jest jednym wielkim oknem, a boki zupełnie nieocieplone. A wiadomo, że ukośne okna są bardziej doświetlające, niż pionowe. W b. dużym pomieszczeniu może się obronić, ale do domu jednorodzinego????

a w artykule jest pokazane jak byk zdjęcie i opis do zdjęcia 

dz01MzAmaD0zNTA=_src_199661-lukarna_mont

Kolejnym krokiem jest montaż prefabrykowanych bocznych elementów konstrukcji. Wykonane są z płyty OSB z warstwą izolacji termicznej.

I takich przykładów znalazło by się jeszcze kilka, co na to Szanowna Redakcja? czy też będzie uważała czy uważa że to dziecinada? A może o to chodzi aby pisać niechlujnie, bez sensu to nic tak nie podnosi poczytalności i rozgłosu jak skandale.

19 minut temu, aru napisał:

masz na myśli redakcję?

eeee, chyba aż tak źle nie jest :icon_rolleyes:

:D

Link do komentarza

dostałem wiadomość od bajbagi. Naciskam i widzę:

jan.thumb.png.03d4adfe54c486b64d59d959c0cd41a3.png

wię było pisane na tym profilu przez bajbagę - a to że widoczne u mnie - to inna sprawa.

Przepraszam Panie Janie za fotkę z Pana profilu - więcej nie będę.

1 godzinę temu, aru napisał:

zenek wybrał się na wyprawę krzyżową

tak :12_slight_smile:

1 godzinę temu, aru napisał:

infantylizm wpisów/twierdzeń w/w bohatera czasami powala

Mozemy zrobić temat cytatów - bezsensów - zobaczymy, czego będzie więcej - moich czy waszych

 

1 godzinę temu, stach napisał:

jestem członkiem WIADOMEGO KOLEKTYWU...

tak

króciutko - bo tak lubicie

Link do komentarza
15 minut temu, mhtyl napisał:

Wykonane są z płyty OSB z warstwą izolacji termicznej.

widzisz gdzieś na fotce ocieplenie? a jesli nawet, to wymaganej grubości , albo przynajmniej te  10, 15 cm?

A chcesz, mhtyl, przykład swoich stwierdzeń:

Następne niestety nie znalazłem o pustaku jako czści konstrukcyjnej stropu. Redakcja je wyrzuciła chyba.

Teraz sobie popatrz na proporcje ważności. Ale i tak nic nie zobaczysz - jak zwykle. Jak i lepiku w papie zgrzewalnej.

Link do komentarza
19 godzin temu, Draagon napisał:

Szczerze powiedziawszy przez taką gównoburzę przestałem się udzielać na tym forum. Przebrnąć przez interesujące wątki to tak jak 1 z 10 - 1 post merytoryczny mający jakikolwiek sens - 9 pozostałych zwykłe pianobicie.

Z resztą to jest bolączka w ogóle całego internetu.

Z drugiej strony jakim trzeba być imbecylem, gdzie nie mając pojęcia o budowlance bierze się pierwszą lepszą radę dosłownie a potem ma się pretensje... A wystarczy wyciągnąć wnioski z wypowiedzi różnych osób.

Ale to nie zmienia faktu konieczności przebrnięcia przez mega ilości spamu/szlamu/szumu informacyjnego by przeczytać cokolwiek ciekawego.

Proponuję założyć "odkurzacz" forumowy - post oznaczony 10 krotnie przez różnych użytkowników forum jako spam/szlam/szum - do wora z nim.

:91_thumbsup:

Link do komentarza
5 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Każdego można "nawrócić". Jest milion sposobów, oby kulturalnie. Stać nas na to.

Mhtyla -   :icon_biggrin::takaemotka: - w życiu! Jego źródłem argumentacji jest w najlepszym przypadku łacina kuchenna, w gorszym rynsztok. A sposobem traktowanie rozmowcy :LEKCEWAŻENIE!

Ledwo wrocił - już mówi o mnie "osobnik". Czekajmy, aż  się rozpędzi. Bo zaraz braknie mu argumentow. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...