Skocz do zawartości

Kto pisze nie na temat?


Gość stach

Recommended Posts

Gość stach

Redakcjo!

Wiem dobrze, o co chodziło i nadal chodzi mhtylowi z możliwością rezygnowania z plusikowego "uznania" udzielanego przez... niektórych... userów i dołączam się do jego apelu, aby była taka możliwość!

Przypominam też o "guziczku" wymiatającym niechcianego usera, obsługiwanym przez założyciela tematu/wątka...

 

Z poważaniem  stach

Link do komentarza
22 minuty temu, stach napisał:

 

Redakcjo!

Wiem dobrze, o co chodziło i nadal chodzi mhtylowi z możliwością rezygnowania z plusikowego "uznania" udzielanego przez... niektórych... userów i dołączam się do jego apelu, aby była taka możliwość!

 

Stachu - czy nie prościej napisać do "niektórego usera", że nie chce sie od niego uznania - przecież to takie łatwe i bezpośrednie - czy naprawdę sądzisz że ktoś będzie ci na siłę wyrażał swój szacunek?  

Link do komentarza
Gość stach

Tu nie chodzi TYLKO o Ciebie... To stara historia, powstałe w czasie, gdy Ty nie działałeś aktywnie...  Mimo, że zarejestrowałeś się wcześniej ode mnie, to - sam przyznasz - parę lat tu Cię praktycznie nie było. A w tym czasie działy się różne rzeczy... oj, działy :zalamka:...

Zdarzają się w historii foruma userzy, którzy nie są mile widziani - możliwe, że i ja wyleciałbym z niektórych tematów, bo już mam taki zwyczaj, że piszę bez błędów, ale bez owijania w bawełnę...

Tak że - wyluzuj - napisałem to, bo tak się w czasie złożyło...

Link do komentarza
Dnia 15.03.2017 o 21:29, mhtyl napisał:

Dlaczego nie ma rankingu napisanych w danym dniu postów. Była to fajne i przyznam, że ja  nie raz często zaglądałem na ten ranking w starej odsłonie forum.

tak - to dobry sposób na lansowanie się przez zgrana grupę - tak się działa w partii, przy wyborach do władz, zakłada klikę - przepraszam za zgryźliwość - ale tak to działa w nawet częściowo zamkniętych społecznościach, a taką jest zazwyczaj każde forum

Dla zwykłych uczestników to niewiele znaczy (tu siebie widzę)  - dla ambitnych inaczej może znaczyć dużo - koniec końców zepsuje krew

Dlaczego - bo ranking nie będzie obiektywny  -  wg mnie 90% pewności 

 

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość stach
5 minut temu, zenek napisał:

tak - to dobry sposób na lansowanie się przez zgrana grupę - tak się działa w partii, przy wyborach do władz, zakłada klikę - przepraszam za zgryźliwość - ale tak to działa w nawet częściowo zamkniętych społecznościach, a taką jest zazwyczaj każde forum

No i właśnie Ci ... niektórzy... userzy  używają podobnych argumentów - tylko nazywają/nazywali tę "zgraną grupę" kółkiem różańcowym"":icon_mrgreen:

Link do komentarza

Nie będziemy wprowadzać innego rodzaju reputacji.

Stach, jest opcja ignorowania Użytkownika, po najechaniu kursorem na login wystarczy kliknąć "Ignoruj użytkownika".

To jest forum, na którym są różni ludzie, których lubimy i nie lubimy. Musicie jakoś sobie z tym poradzić. Sorry takie mamy Forum :icon_mrgreen:

Link do komentarza
39 minut temu, stach napisał:

Tu nie chodzi TYLKO o Ciebie...

 

45 minut temu, stach napisał:

Zdarzają się w historii foruma userzy, którzy nie są mile widziani

39 minut temu, stach napisał:

Tak że - wyluzuj - napisałem to, bo tak się w czasie złożyło...

mimo braku spójności początku i końca - to ze środkiem jest spójne - rozumiem-  nie będę dawał ci punktów, skoro nie chcesz - dla mnie nie ma problemu :14_relaxed:

 

Link do komentarza
Gość mhtyl
8 godzin temu, zenek napisał:

tak - to dobry sposób na lansowanie się przez zgrana grupę - tak się działa w partii, przy wyborach do władz, zakłada klikę - przepraszam za zgryźliwość - ale tak to działa w nawet częściowo zamkniętych społecznościach, a taką jest zazwyczaj każde forum

Dlaczego - bo ranking nie będzie obiektywny  -  wg mnie 90% pewności 

 

Aby zabierać głos w dyskusji trzeba mięć choć odrobinę wiedzy, a ty jej nie masz nawet tyle co brudu za paznokciem, więc nie odzywaj się jak nie wiesz o co chodzi.

Możliwość usuwania plusów/reputacji była już za starego forum tak samo jak ranking napisanych postów w danym dniu. I nic to nie ma z czyimś widzimisie bo ranking był zliczany automatycznie bez niczyjego udziału,więc był na 200% prawdziwy/obiektywny.

8 godzin temu, zenek napisał:

 

Dla zwykłych uczestników to niewiele znaczy (tu siebie widzę)  - dla ambitnych inaczej może znaczyć dużo - koniec końców zepsuje krew

 

 

Tak zeniu jesteś ambitny inaczej, napisałeś całą prawdę o sobie i już widać jak masz bardzo zepsutą krew, a może nie tylko krew:scratching:

Link do komentarza
4 godziny temu, mhtyl napisał:

ranking napisanych postów w danym dniu

ranking -  to dla mnie ocena - no to na podstawie czego - kto ocenia - automat? - ciekawe

A zresztą jestem tu nowy, róbcie sobie ranking, jak wam brakuje

Tylko napisałem co to oznacza, jeżeli będzie ocena w wąskim gronie  - mnie to ani grzeje, ani ziębi, nie jestem w wąskim gronie, nie skarżę się redakcji, nie mówię nikomu, że ma zepsutą krew - bo jak ma, to po prostu mi go żal, nie wylewam zółci na forum, nie obrażam innych - - - jedynie polemizuję, czasem zaciekle - od tego jest forum...chyba że nie?

I na tym kończę uwagi nt forum :14_relaxed:

 

4 godziny temu, mhtyl napisał:

Aby zabierać głos w dyskusji trzeba mięć choć odrobinę wiedzy, a ty jej nie masz nawet tyle co brudu za paznokciem

Ktoś mądry powiedział: Wiem, że nic nie wiem!

Kto to?

Link do komentarza
Gość mhtyl
18 godzin temu, zenek napisał:

ranking -  to dla mnie ocena - no to na podstawie czego - kto ocenia - automat? - ciekawe

 

 

Widzisz jak Ty mało wiesz. "Ranking dzisiejszych napisanych postów" sądzisz, że siedzi ktoś 24 na dobę i go układa:icon_lol: i w tym rankingu nic się nie ocenia bo to jest statystyka. Jesteś gorszy niż myślałem w czytaniu ze zrozumieniem. Tobie pisze się że czarne to czarne ale Ty jesteś mądrzejszy od jajka albo od kury. Pisałem Ci że ranking napisanych postów robi się automatycznie? czy nie? Ja bzdur bez pokrycia nie wypisuję.

18 godzin temu, zenek napisał:

 

 

Ktoś mądry powiedział: Wiem, że nic nie wiem!

 

I cały czas to pokazujesz czy raczej udowadniasz w różnych dyskusjach, choćby w ostatniej o linie zabudowy.

Cytujesz słowa jednego z największy i najmądrzejszych ludzi ale nie masz zielonego pojęcia jakie te słowa mają przesłanie, ale skąd Ty możesz to wiedzieć jeżeli odczytujesz te słowa dosłownie.

Link do komentarza
5 godzin temu, mhtyl napisał:

w tym rankingu nic się nie ocenia bo to jest statystyka

Jak tak - to Ok! :14_relaxed:

 

5 godzin temu, mhtyl napisał:

e skąd Ty możesz to wiedzieć jeżeli odczytujesz te słowa dosłownie

To był żart - mhtylu - żart. Proponuję wiecej luzu, mniej napięcia :14_relaxed:

Skąd wiesz, ze nie wiem jakie mają przesłanie - tylko cytowałem i pytałem :zalamka: - i skąd wiesz że odczytuję te słowa  dosłownie. :14_relaxed:

I bardzo szafujesz słowami:

Dnia 23.03.2017 o 17:32, mhtyl napisał:

trzeba mięć choć odrobinę wiedzy, a ty jej nie masz nawet tyle co brudu za paznokciem

i obrażasz dość chętnie - to jest twój sposob na dyskusję? Proponuję jednak zgodę....:14_relaxed: 

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Witam Administratora.

Widzę posty publikowane w danych tematach, ale nie odnoszące się do nich, nie poszerzają nawet wątku -  są jedynie wycieczkami osobistymi, kłótniami i w zasadzie merytorycznym śmieciem. Nie jest to jednostkowe działanie - można przytoczyć przykłady. Ostatnio taka awantura skończyła sie znowu rynsztokiem. 

Sa posty skrajnego chamstwa - nie jest to dobra wizytówka dla witryny i zachęta dla "wchodzących w tematy" - szczególnie gości. Chamstwo, epitety, personalne napaści zamiast dyskusji na argumenty odstręczają potencjalnych czytelników, odstraszają od udziału w dyskusji - większość unika "magla" - a co ważne: kompletnie znika możliwość percepcji tematów, odczytania argumentów, wyciągnięcia wniosków.

Patrzę na to ze zdziwieniem, bo 9 lat temu  takiej brutalizacji jezyka tu nie było. Wiem że internet, fora schamiały dramatycznie, ale dotyczy to głównie otwartych dyskusji, lub subkultur - tu jest forum zamknięte, piszący logowani, forum tematyczne budowlane, inwestorzy, firmy, fachowcy - chyba jakieś zasady powinny obowiązywać, również kultury. 

Nie mam nić przeciw dyskusji na argumenty, załączonym zlośliwościom, docinkom, nawet dotkliwym, służącym  argumentacji - ale w granicach ogólnie przyjętej kultury.  

Proponuję:

Usuwanie z tematów postów nie związanych z meritum, postów z obraźliwymi inwektywami, epitetami. Nie powinny być też naliczane za nie punkty - na razie niestety można sobie nabić  chamstwem lub pogaduchami bądź ile punktow.  

Posty nie związane z tematem, bez adekwatnych argumentów (nawet pozbawionych sensu, ale jednak przedstawionych) powinny być traktowane jak spam, zaśmiecający temat i dyskusję. Proponuję za to punkty minusowe.

Uporczywe wchodzenie na dany temat (dwa, trzy razy) z takimi ww "śmieciami" powinno skutkować zakazem udziału w tym temacie dla "śmieciarza".

Jest przykre, że muszę pisać taki post, ale niestety zasad trzeba bronić, jakkolwiek by to pompatycznie brzmiało. Możliwości dyskusji wyczerpałem. Kilka razy. Ale nie powinno być tak, że ktoś, kto lubi się taplać w rynsztoku, wylewa go na cudze tematy! I piszę to dla mojej wygody - tylko dla dobra witryny i ewentualnych gości.

I ostatnia propozycja: jesli rzeczywiście jest potrzeba znalezienia ujścia agresji i chamstwa - to może stworzyć osobny temat, gdzie chętni będą się nawzajem zeszmacać ...i od razu postuluję - w ścislym, chętnym do tego gronie, bez gości.

 

 

Link do komentarza

zenek widzę że napisałeś w końcu prawdę o sobie ale żeby na  siebie donosić? 

53 minuty temu, zenek napisał:

 

Posty nie związane z tematem, bez adekwatnych argumentów (nawet pozbawionych sensu, ale jednak przedstawionych) powinny być traktowane jak spam, zaśmiecający temat i dyskusję. Proponuję za to punkty minusowe.

Uporczywe wchodzenie na dany temat (dwa, trzy razy) z takimi ww "śmieciami" powinno skutkować zakazem udziału w tym temacie dla "śmieciarza".

 

 

 

 

Link do komentarza
3 godziny temu, zenek napisał:

 

Patrzę na to ze zdziwieniem, bo 9 lat temu  takiej brutalizacji jezyka tu nie było.

Taaaaaaaaaaaak, 9 lat temu to napisałeś ledwo ponad 20 postów w jednym miesiącu (w lipcu w tym w którym się zalogowałeś) i tyle Cię tu widzieli więc naprawdę masz obszerne pojęcie co tu działo się dziewięć lat temu:D

I dopiszę jeszcze dla nie wtajemniczonych. 9 lat temu w lipcu 2008 roku pokazałeś się tu ledwo na miesiąc po czy wróciłeś dopiero pod koniec 2016 roku, tak więc obraz forum masz bardzo, bardzo ...

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Święta, święta i po świętach :santajump:

15 godzin temu, zenek napisał:

Usuwanie z tematów postów nie związanych z meritum, postów z obraźliwymi inwektywami, epitetami.

Zgadzam się z Tobą, tematy z postami obraźliwymi lub nie na temat powinny być usuwane i robię co mogę, aby Forum było wolne od spamu i złych emocji.

Cóż, mam nadzieję, że do Zlotu Forum wszyscy przeżyją :icon_mrgreen: Liczę na to, że przyjedziesz :)

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Link do komentarza
Cytat

inteligencja to dobre radzenie sobie z problemami, spokój, poczucie humoru, takie z ,,pazurem", asertywność, a także zdolność do samodzielnego myślenia, widzenia ,,drugiego dna" w przeciwieństwie do bezmyślnego kopiowania i walenia stereotypami

I choćby z tego powodu nie zgadzam się:

19 minut temu, Redakcja napisał:

Zgadzam się z Tobą, tematy z postami obraźliwymi lub nie na temat powinny być usuwane i robię co mogę, aby Forum było wolne od spamu i złych emocji.

W zasadzie inteligentnego człowieka nie można obrazić, a ponadto, jak stwierdził Bartoszewski:

Cytat

Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość.

Przewrotnie zatem pytam - skoro inteligentnego nie można obrazić, to to Forum ma być dla .....????? :zalamka: :icon_cool:

Link do komentarza

Tych trzecich w zasadzie udaje się szybko wyłapać :icon_cool:

A co do dyskusji pierwszych z drugimi... Czasami w rozmowie trzeba też umiejętnie grać "pauzą" :icon_biggrin:

Choć dla mnie użytkownik zenek jest jak P. Bogusław:

B|

Link do komentarza
4 godziny temu, Redakcja napisał:

Zgadzam się z Tobą, tematy z postami obraźliwymi lub nie na temat powinny być usuwane i robię co mogę, aby Forum było wolne od spamu i złych emocji.

Cóż, mam nadzieję, że do Zlotu Forum wszyscy przeżyją :icon_mrgreen: Liczę na to, że przyjedziesz :)

Miło, że Redakcja się zgadza :14_relaxed: Dzięki za zaproszenie

3 godziny temu, Razmes napisał:

Choć dla mnie użytkownik zenek jest jak P. Bogusław:

Dzięki - to prawie teledysk o mni:14_relaxed: ździebko w  tym jest , szczegolnie napis - trafiony, zatopiony - dzięki za wkład pracy,

....i dzięki że to nie ta końcówka z innego filmu, gdzie Linda mówi cienkim głosem :yahoo:

A Lindę najbardziej cenię za ks. Robaka!

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

Próbowałem dyskusji :14_relaxed: to sobie zarzucam :zalamka: odnośnie niektórych

zeniu,  jesteś w błędzie, to MY próbowaliśmy z Tobą prowadzić dyskusję.

7 minut temu, zenek napisał:

Proszę - na takich postach można sobie uzbierać licznik 23420 - mam dobry przykład :14_relaxed: krótko i tanio

Lepsze takie posty jak napisał retro niż niektóre  twoje, bo z postów retra można się pośmiać:D

Link do komentarza

spróbuję inaczej....

skoro

17 godzin temu, mhtyl napisał:

.........., to MY próbowaliśmy z Tobą prowadzić dyskusję.

i okazało się, że :

16 godzin temu, bajbaga napisał:

błąd - jak życie pokazało.

to

2 godziny temu, aaaa napisał:

niech obiecają poprawę i będzie zgoda ;)

chyba można tylko w jeden sposób interpretować?!?

 

Link do komentarza

Witam Drogiego Administratora.

Widzę tasiemcowe wpisy  w danych tematach, typowy słowotok.
Nie jest to jednostkowe działanie - można przytoczyć wiele przykładów.

Są posty skrajnego samouwielbienie własnych słów - nie jest to dobra wizytówka dla witryny i zachęta dla "wchodzących w tematy" - szczególnie gości. Odstręczają potencjalnych czytelników, odstraszają od udziału w dyskusji - większość unika "magla" - a co ważne: kompletnie znika możliwość percepcji tematów, odczytania argumentów, wyciągnięcia wniosków.

Patrzę na to ze zdziwieniem, bo kilka lat temu  takiej rozwlekłości języka tu nie było. Wiem że internet, fora schamiały dramatycznie, ale dotyczy to głównie otwartych dyskusji, lub subkultur - tu jest forum zamknięte, piszący logowani, forum tematyczne budowlane, inwestorzy, firmy, fachowcy - chyba jakieś zasady powinny obowiązywać, również w miarę oszczędnej i racjonalnej dbałości o pojemność serwera.

 

Proponuję:

Usuwanie z tematów tasiemcowych postów nie związanych z meritum. Nie powinny być też naliczane za nie punkty - na razie niestety można sobie nabić tasiemcami punkty.  

Tasiemcowe posty nie związane z tematem, bez adekwatnych argumentów (nawet pozbawionych sensu, ale jednak przedstawionych) powinny być traktowane jak spam, zaśmiecający temat i dyskusję. Proponuję za to punkty minusowe - za każdy wiersz ponad 40.

Uporczywe wchodzenie na dany temat (dwa, trzy razy) z takimi ww "śmieciami" powinno skutkować zakazem udziału w tym temacie dla "tasiemcowego śmieciarza".

W imię zasad proszę także o usuwanie wpisów w liczbie mnogiej, sugerujące, że dany wpis jest pisany w imieniu innych forumowiczów.

 

To pisałem (przerobiłem) ja ............. :icon_cool:

 

Ps. Ten wpis ma mniej jak 40 wierszy (razem z Ps).:yahoo: a i tak jest "niedostrawienia" :zalamka: 

Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
22 godziny temu, bajbaga napisał:
Cytat

inteligencja to dobre radzenie sobie z problemami, spokój, poczucie humoru, takie z ,,pazurem", asertywność, a także zdolność do samodzielnego myślenia, widzenia ,,drugiego dna" w przeciwieństwie do bezmyślnego kopiowania i walenia stereotypami

I choćby z tego powodu nie zgadzam się:

23 godziny temu, Redakcja napisał:

Zgadzam się z Tobą, tematy z postami obraźliwymi lub nie na temat powinny być usuwane i robię co mogę, aby Forum było wolne od spamu i złych emocji.

W zasadzie inteligentnego człowieka nie można obrazić, a ponadto, jak stwierdził Bartoszewski:

Cytat

Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość.

Przewrotnie zatem pytam - skoro inteligentnego nie można obrazić, to to Forum ma być dla .....????? :zalamka: :icon_cool:

No toś - bajbago -  tu nieźle nabzykał :14_relaxed: 

Redakcja ma rację!!!! - bo:

Co ma inteligencja do obrażania i złych emocji - obrażasz, lepiej powiedzieć ranisz cudze uczucia, wartości, bliskich - nie inteligencję jego.

A inteligentny może być i dobry lub zły, kulturalny lub prostak, mądry i nie - itd...

i jeszcze:

Jak pijak mnie obrzyga - to przypadek, fizjologia, nieprzyjemna i tyle (przy szacunku do Bartoszewskiego - choc nie znam kontekstu). 

Jak inteligent prostak wylewa na mnie inwektywy i wulgaryzmy z próbą poniżenia - to jest obrzydliwość,  magiel i rynsztok.

A inteligentny robi to po prostu bardziej dotkliwie. To proste. I co gorsza - skuteczne - bo obrywają ci subtelni i uczuciowi - ich najbardziej boli i zazwyczaj się wycofują.

Ale to nie ja :14_relaxed: jestem subtelny ale twardy - a prostactwo trzeba tępić

I oczywiście - "W imię zasad - Forumowicze:14_relaxed:

Link do komentarza

ale się bajbaga rozbzykał, ze hej :D

Ale że ja przemawiam przez ciebie - :yahoo: - Za chwilę Redakcja będzie egzorcyzmy odprawiać -toż diabła trza wypędzić :14_relaxed:

53 minuty temu, bajbaga napisał:

Usuwanie z tematów tasiemcowych postów nie związanych z meritum. Nie powinny być też naliczane za nie punkty - na razie niestety można sobie nabić tasiemcami punkty.  

Tu się nie zgodzę - łatwiej można nabić punkty półsłówkami i cytatami - przy tasiemcu trza sie przynajmniej narobić!  Chyba że nie związany z meritum tasiemiec - to wont - zgoda.

53 minuty temu, bajbaga napisał:

Proponuję za to punkty minusowe - za każdy wiersz ponad 40.

No i tu cię nie rozumiem - straciłeś czujność - gdzie trzymanie się rygoryzmów. Należy wymienić wielkość czcionki, wytłuszczenia, - a co z opisami obok fotek - to to  ukryte pole działania dla ukrycia nadwyżek tekstu :zalamka:

Napisz paragrafy - pracochłonniejsze, niiż cytowanie art KB - ale twórcze

Aleś się rozbzykał - bajbago - gratulacje :14_relaxed:

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Witam Drogiego Administratora - przepraszam, Drogiego Rygorystę, Bajbagę!

Donoszę że popełnilem tasiemca dziś w nocy w temacie:

Proszę o wybaczenie i łagodny wymiar kary i ufam że paragraf sie na mnie znajdzie - mimo że tasiemiec jest całkowicie w temacie.

Co mogę na moje usprawiedliwienie - coż, nie mogłem się oprzeć. Ale ma cytaty - to co bajbaga lubi najbardziej...:14_relaxed:

Przepraszam :zalamka:

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Ja też muszę, ale jak się pomyśli i odpowiednio przygotuje - to nie jest to takie upierdliwe... Właśnie spakowałem trzy worki (plastik, papiery i te niesegregowalne) i wiadereczko na bio... Spacerek na śmietnik i - załatwione... wiadereczko umyte, suszy się i zaraz wróci do szafki, w którym stoją w sumie cztery wiadereczka po 28 litrów pojemności... Zupełnie wystarczają na tydzień... no, bio trochę częściej, w zależności od zawartości wiadereczka...  
    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...