Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Montaż drzwi garażowych

Recommended Posts

Idealna – zalecana sytuacja – to montaż bramy garażowej jako elementu końcowego, po zakończeniu wszelkich prac budowlanych w pomieszczeniu garażowym oraz po wykonaniu docelowej posadzki i pokryć ścian wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Na etapie prowadzenia budowy stosować zamknięcie zastępcze tzw. „budowlane”.

Stosując się do tej zasady mamy pewność, iż płyta bramy nie ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu, elementy mechaniczne nie będą podlegały przyśpieszonemu zużyciu na skutek kontaktu z pyłem, piaskiem Itp.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tyle o smogu się trąbi .....to i ja się wtrącę . Nazbierało mi się kilka worków styropianu . Ładnie zapakowałem do auta i jadę w ciemno do firmy która zajmuje się w moim mieście wywozem śmieci .  W zeszłym roku nie było problemu z takimi sprawami a w tym okazało się na miejscu że miasto nie podpisało umowy na wywóz takich rzeczy . Był jeden punkt zajmujący się recyklingiem styropianu ale przestał istnieć .I co ja mam teraz z tym zrobić? Znam kilku takich co swoje śmieci wywozili do okolicznych wiosek i tam poddawali styropian ,,utylizacji ''w ogniskach u swoich rodzin . Pani w tej firmie wywozowej poradziła mi po cichu aby ładować to po trochu do odpadów zmieszanych i tak się pozbyć problemu . Niestety jest tego ciut za wiele i zajęło by mi to ponad pół roku . Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić . Problem jest także z utylizacją papy . I takim sposobem sam samorząd mój miastowy ( miasto ma status uzdrowiska żeby było śmieszniej ) w ramach walki ze smogiem przyczynia się do jego powstawania . A kasę na wymianę kotłów i ocieplanie budynków ( styropianem hehe ) rozdają niemalże od ręki . Spalić na pewno nie spalę , do lasu też nie wywiozę bo nie jestem z ,,tych ''....Na razie worki będą się przewalać i czekać na lepsze czasy . Tylko co z ludżmi którzy nie chcą czekać ??
    • Czy ktoś z Was wziął pod uwagę, ile przynosi strat, coroczne rozwiezienie węgla po całej Polsce i dowiezienie go wreszcie do tylu tysięcy kotłowni Januszów.

Ile to paliwa, spalonej ropy, w tych ciężarówkach, zadartych opon, amortyzacji itd.

Jaka emisja, zanieczyszczenie środowiska.

A odbiór i odwiezienie popiołów na śmieciowiska, szkoda gadać, polowa ich rozsypywana pokątnie.

Elektrownie buduje się blisko surowców, którymi się ją napędza.
    • Sposób jest! Stary, znany... ZAKAZAĆ używania prądu! Z węgla jest, brudny, śmierdzi... Po co? I problem zniknie!   Adam M.
    • Ale nie można powiedzieć, że nie smrodzą, WCALE nie smrodzą...   Może zmniejsza się - ale nie likwiduje...
    • Ja akurat wolałbym w takiej kostce zamieszkać, niż ją wynajmować.  Nie wiem, może się mylę, ale wydaje mi się, że przy kapitalnym remoncie - wymianie dachu, wymianie wszystkich instalacji, wykonaniu izolacji, ociepleniu itd., kilku kosmetycznych zmianach w układzie pomieszczeń, odpowiednim wykończeniu oraz dobudowaniu niewielkiego budynku gospodarczego pod działalność, to można uzyskać lokum o wiele bardziej funkcjonalne niż mieszkanie w bloku czy kamienicy nawet w nowym budownictwie.   Koszt zakupu i remontu porównuje z podobnych rozmiarów mieszkaniem w podobnej lokalizacji. Jakbym nie porównywał, to cały czas wychodzi mi na korzyść
  • Popularne tematy