Skocz do zawartości

Narzędzia do obróbki drewna


Pomocnik

Recommended Posts

Pytanie z formularza ze stronyhttps://budujemydom.pl/budowlane-abc/porady

Witam. Chcę zrobić meble ogrodowe (dokładnie kanapę) z palet drewnianych. Przyznaję, że w temacie jestem początkujący i chcę spróbować swoich sił w obróbce drewna. W jakie narzędzia powinienem się zaopatrzyć i jakie będą najlepsze w tym przedsięwzięciu? Liczy się dla mnie też informacja o szacunkowych kosztach jakie będę musiał przeznaczyć na taki sprzęt.

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o elektronarzędzia, przy wykonywaniu mebli z palet niezastąpione będą:
Pilarka tarczowa, która posłuży do cięcia palet na części, jak i do przycinania potrzebnych elementów: tutaj polecamy akumulatorową Bosch GKS 12V-26. Umożliwi pracę w ogrodzie nawet przy ograniczonym dostępie do źródła prądu.
Szlifierka oscylacyjna do wygładzenia powierzchni: idąc za ciosem narzędzi akumulatorowych polecamy GSS 18V-10, jednak tańszym rozwiązaniem będzie przewodowa GSS 23 AE.
Wiertarko wkrętarka do poskładania tego w jedną całość: tutaj wybór jest szeroki, jednak na szczególną uwagę zasługuje GSR 12V-15 FC z wymiennymi uchwytami umożliwiającymi dotarcie do zakamarków, którym zwykła wkrętarka nie sprosta.

Link do komentarza

Tak jak mowa powyżej, do wykonania mebli ogrodowych z palet drewnianych, potrzebujesz kilku niezbędnych narzędzi, a konkretnie: pilarka tarczowa, szlifierka oraz wiertarko wkrętarka. Podaj tylko jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup elektronarzędzi i wtedy doradzimy też konkretne modle na jakich warto bazować.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...