Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Gminna może być ewidencja zabytków, tę prowadzi wójt/burmistrz/prezydent miasta. Rejestr zabytków prowadzi wojewódzki konserwator zabytków. Pierwsza lista jest zwykle obszerniejsza (dom może być w gminnej ewidencji zabytków, co nie zawsze oznacza, że jest w rejestrze). Wpis do rejestru zabytków daje pewne korzyści (możliwość uzyskania dotacji na remont czy zwolnienia z podatku od nieruchomości - pod pewnymi warunkami oczywiście), ale też nakłada na właściciela zabytku mnóstwo ograniczeń. Od niedawna o przyznaniu podobnych korzyści właścicielom budynków wpisanych do gminnej ewidencji mogą decydować odpowiednie organy samorządu terytorialnego. Ale w walce o zmniejszenie ruchu na drodze obecność w gminnej ewidencji chyba nie pomoże.  
  • My mamy bardzo proste rozwiązanie . Sprawdzone . ocieplenie za pomocą tynku termorefleksyjnego. Są kilka rozwiązań. bezpośrednie nałożenie tynku lub obicie płytami g-k lub innymi i otynkowanie tynkiem termorefleksyjnym. Zawsze jest ciepło -nigdy gorąco lub zimno. Więcej informacji na stronie www.dinol.pl lub telefonicznie. 
  • Witam, po ogrzewaniu domu nagrzewnica 45kw gazem propan butan w temperaturze koło 0 stopni spada poziom nagrzewania oraz na butli pojawia się szron.w butli jest napewno ponad połowa gazu a nagrzewnica wyłącza się po około 2 godzinach pracy. Sprawdzone na 2 nagrzewnicach. Po obczytaniu paru wątków pytam, czy jak załaduje butle samym propanem to problem zniknie? 
  • Szary kolor, to od lat numer dwa we wnętrzach (po białym). Bardzo dobrze komponuje się np. z drewnianymi blatami lub płytkami imitującymi deski (tak jak widać na zdjęciu powyżej). Na takim kolorze atrakcyjnie wygląda czarna armatura, lustro, oświetlenie. W różnych odcieniach szarości i grafitu  są wszelkie imitacje betonu. Łazienka urządzona w takim dość surowym stylu nie jest jednak pomysłem dla każdego. Osoby lubiące bardziej "ciepłe klimaty" nie będą się dobrze czuły w takim wnętrzu.
  • Blachodachówka PŁASKA PLUS Blachy Pruszyński to odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny. Zmodyfikowaliśmy blachodachówkę PŁASKĄ, usuwając delikatne przetłoczenie na powierzchni panelu. Dzięki temu otrzymaliśmy idealnie płaską powierzchnię, która teraz jest tak często poszukiwana przez inwestorów. Stworzona z myślą o nowoczesnym budownictwie, tworzy nienachalny rysunek na dachu. Najlepiej zaprezentuje się w powłokach matowych. Montaż przebiega tak samo jak montaż blachodachówek REGLE i PŁASKA.     Blachodachówka PŁASKA PLUS - strona firmowa Blachy Pruszyński
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...