Skocz do zawartości

Zaproszenie na Zlot Forum Budujemy Dom 2017


Recommended Posts

Dzień dobry :icon_mrgreen:
mam przyjemność oficjalnie zaprosić na Letnią Konferencję Aktywu Forum 2017, która odbędzie się 10 czerwca o godz. 14.00 w Rozalinie w gospodarstwie agroturystycznym Ludowa Altana (http://www.ludowaaltana.pl).

Nasza Konferencja, jest przede wszystkim piknikiem rodzinnym, więc zapraszam do zapisywania się na listę obecności z całymi rodzinami oraz domowymi pupilami. To już szóste letnie spotkanie Forumowiczów i sympatyków Budujemy Dom pod patronatem Wydawnictwa AVT-Korporacja, a w samej Ludowej Altanie spotykamy się od trzech lat. 

Zlot jest imprezą bezpłatną, a jedynym warunkiem pobytu jest wcześniejsze zapisanie się na listę obecności, która pozwoli nam na sprawną organizację. Lista obecności: https://forum.budujemydom.pl/topic/30137-lista-obecności-na-zlocie-forumowiczów-2017/

Dla osób, które chciałyby przyjechać już w piątek, jest możliwość noclegu, który jest ustalany indywidualnie z pracownikami gospodarstwa Ludowa Altana.

Będę dopisywał w kolejnych postach informacje o atrakcjach, które dla Państwa przygotowujemy.

Chętnie odpowiem na wszelkie szczegółowe pytania pod telefonem 22 257 84 80 lub mailem marcin@budujemydom.pl

Pozdrawiam,
Marcin Szymanik
22 257 84 80

P.S. Tak bawiliśmy się na ostatnim zlocie forumowiczów: 

Zdjęcia z Letki 2016 znajdziecie tu: https://get.google.com/albumarchive/112615616028215733746/album/AF1QipMBGFlDuPEGaXxAyJSUHMWYfuEg27bBYp1QnzPC?source=pwa)

DSC_4342.JPG

DSC_4156.JPG

post-22860-1465249143.jpg

post-22860-1465249153.jpg

post-22860-1465249331.jpg

Link do komentarza
3 minuty temu, Razmes napisał:

Ale wtedy na Narodowym Polacy grają!!!! 😉

No patrz jak to się pięknie składa - myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby było jak kilka latek wstecz - czyli odpalimy w Altanie duże TV i wszyscy kibicować będziemy :) ... cóż za emocje wtedy były !!! Zresztą - na kilku zlotach już kibicowaliśmy i zaprawdę powiadam Ci - emocje były większe niż na stadionie :D . Sama jestem zagorzałą (dobra, dobra :P ) kibicką - i nie odpuszczę tego meczu , obejrzeć trzeba - będę bliżej niż kiedykolwiek .... pod samiuśką Warszawą :D 

Link do komentarza
23 minuty temu, daggulka napisał:

No patrz jak to się pięknie składa - myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby było jak kilka latek wstecz - czyli odpalimy w Altanie duże TV i wszyscy kibicować będziemy :) ... cóż za emocje wtedy były !!! Zresztą - na kilku zlotach już kibicowaliśmy i zaprawdę powiadam Ci - emocje były większe niż na stadionie :D .

dokładnie tak :)

Link do komentarza
3 godziny temu, Razmes napisał:

Ale wtedy na Narodowym Polacy grają!!!! 😉

Ramzes mecz meczem możesz spokojnie 2 imprezy obskoczyć :)

3 godziny temu, Redakcja napisał:

W altanie jest 50 calowy telewizor :D

i mogę zabrać większy w postaci rzutnika :) jak to przekona Ramzesa ;)

3 godziny temu, stach napisał:

 

 

Wyskoczysz - rzut beretem - pokibicujesz na Narodowym i wrócisz do Altany - w czym rzecz?

Stach a ty czemu jeszcze nie zapisany?

 

Teraz patrze i mecz jest 20:45 to już dawno będzie po Imprezie. Więc jak od 14:00 się zacznie to do 18 posiedzisz i spokojnie dojedziesz na mecz.

Link do komentarza
Dnia 6.04.2017 o 14:58, coolibeer napisał:

Stach a ty czemu jeszcze nie zapisany?

Niestety, nie będę miał możliwości uczestniczenia w kolejnej LETce :zalamka::bezradny:...

Właśnie w tę sobotę (!!!) proboszcz wyznaczył termin komunii mojego najmłodszego wnuka i moja koleżanka-małżonka jednoznacznie się wyraziła...

A oglądając zdjęcia z ostatniego roku pomyślałem, żeby wziąć chłopaków - tzn. wnuków - i przy okazji spotkać się z Wami...

:bezradny:

Znowu będę tylko kibicował...

Link do komentarza

U nas też były w maju :bezradny:... kiedyś... ale teraz taką wolę ma proboszcz i amen!

Spowodowało to dość duże perturbacje przy organizacji imprez komunijno-rodzinnych, bo w czerwcu rozwija się sezon weselny i nakładają się na siebie dwie duże grupy szukające lokali do  zorganizowania przyjęcia... Chętnych przybyło, a lokali  - niekoniecznie...

Link do komentarza

u mnie wręcz proboszcz z tego powodu o którym piszesz - czyli braki lokalowe - ustalił, że komunia będzie 3.05 - i tak jest od kilkunastu lat. Termin ten ma same plusy, łatwiej o lokal....dziwię się, że nikt nie protestował przeciwko takim terminom. A jak się proboszcz uprze - to żaden problem, żeby dziecko poszło do komunii w sąsiedniej parafii (a jest w czym wybierać!) I sporo osób z tego korzysta.

Link do komentarza

Ja tak off... ale w temacie kościelnym, o bierzmowanie chodzi... Aga w tym roku idzie, więc jeszcze stare zasady, ale gdzieś na szczycie zapadła decyzja, że dzieci będą musiały iść do bierzmowania w swojej parafii. Nie z klasą, nie tam - gdzie ktoś chce - w swojej parafii! Bo "więzi parafialne są mocniejsze i pozostają na dłużej, niż kilka lat - w odróżnieniu od więzi klasowych".

:zalamka:  :wallbash:

Ciekawe, jak będzie z Maluchami... Za nic nie zmuszę ich, żeby poszły w naszej parafii...

Link do komentarza
10 godzin temu, aaaa napisał:

11.06 ??

u nas komunie są w maju...

Bo u mnie proboszcz zapobiegliwy, ustroją kościół na komunie a zarazem będzie już ustrojony na Boże Ciało:)

A terminy były trzy do wyboru i to rodzice (ja nie brałem udziału w głosowaniu) wybrali taki termin.

Link do komentarza
Dnia 10.04.2017 o 12:24, retrofood napisał:

Jak to co? Nie wiesz? Będziesz przez dwa lata ganiała z nimi na nauki i już! Po czym będziesz już wyksztolona. Znaczy wykształcona i wyszkolona.

Weź to wypluj!!!

Przez lewe ramię!!

Ino nie wiem ile razy :icon_confused:  :icon_rolleyes:

20 godzin temu, coolibeer napisał:

Ej no ale Off topa walicie. Zakładajcie temat 1 komunia i piszcie a nie w temacie zlotowym. 

Małolat!

Cicho być!

Poczekaj, aż Wojtuś będzie się przygotowywał... Obaczysz...

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnia szansa na zapisanie się na Zlot Forum. Oprócz przyjemności spotkania się z Forumowiczami podczas konkursów będzie można wygrać bon na kabinę prysznicową o wartości kilku tysięcy złotych.

Dla żądnych wiedzy będą pokazy prac wykończeniowych z użyciem produktów firmy ATLAS, oraz prezentacja elektronarzędzi marki DWT wraz z konkursami.

Zapisujcie się na: https://forum.budujemydom.pl/topic/30137-lista-obecności-na-zlocie-forumowiczów-2017/

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Link do komentarza

Piękne Panie (forowiczki) i niewątpliwie Przystojni Panowie (forowicze).

Jest okazja aby się spotkać, pogadać, uzgodnić, zaciągnąć języka u fachowca.
Jest okazja, aby spędzić czas z dziećmi w wyjątkowych okolicznościach przyrody.
Jest okazja by zdobyć cenne nagrody w zabawach rodzinnych.
Jest okazja - darmowa okazja.
Nic nikt nie chce w zamian, nie ma drobnego tekstu u dołu strony.


Trzeba tylko przybyć.

I co - i nico. 

 

Proponuję przemyślenie sprawy - i zapisywać się, bo warto.

Link do komentarza
Dnia 31.05.2017 o 14:01, Redakcja napisał:

Ostatnia szansa na zapisanie się na Zlot Forum. Oprócz przyjemności spotkania się z Forumowiczami podczas konkursów będzie można wygrać bon na kabinę prysznicową o wartości kilku tysięcy złotych.

Dla żądnych wiedzy będą pokazy prac wykończeniowych z użyciem produktów firmy ATLAS, oraz prezentacja elektronarzędzi marki DWT wraz z konkursami.

Zapisujcie się na: https://forum.budujemydom.pl/topic/30137-lista-obecności-na-zlocie-forumowiczów-2017/

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...