Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Drzwi wewnętrzne - w pełni drewniane versus warstwowe klejone

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• o własnie o takie coś mi cos doradzić co i jak i uzasadnić super ,Kraków to moze ceny dlatego takie  Czyli raczej samemu nie zrobie tego lepiej i taniej i nie warto szukać na wlasnej reki "ekipy" ? ceny obserwuje od ok 2 lat i ciagle tylko w góre ;D
    • Jednego udało się, bo zwykle ludzie udają że czytają książki - a nie robią tego. Ale też wielu czyta książki Ja bym nie miał pretensji - że nie każdy ma potrzebę. A może nie ma czasu, bo go coś innego pochłania. No i kwestia nawyku - jak się ktoś tak wychował, to nie połknął tzw bakcyla.  Ale to nie jest przestępstwo. I gorzej by było, gdyby wsiąkł w jakąś degenerującą lekturę.... 
    • I tu się mylisz, teraz mamy bańkę a właściwie jej początek. Przez histerię ceny szybują w górę. Jak nie masz gdzie mieszkać to nie kupuj ale jak masz to zaczekaj. Czyli za stan deweloperski wyjdzie 760 tys to jest raczej tanio bo działka jak na taki dom bardzo duża.    Uważam że kosztorys jest do lekkiej negocjacji można zrezygnować z centralnego i kotła i wodnej podłogówki. W tej cenie obecnie można mieć PV+(ogrzewanie hybrydowe  klima+grzejniki+maty grzejne w łazienkach) Może taniej by nie wyszło ale za to w eksploatacji za darmo + niewielka dopłata do zużycia bytowego. Obecnie PV bardzo staniały. 
    • W naszym gronie są również aktywne dziewczyny nie tylko CHLOPAKI... gdzieś zgubiłeś polskie literki     Zrobić odkrywkę, zobaczyć co jest pod tymi deskami i dopiero działać... deski mogą być klejone do posadzki, mogą być bite na pióro/wpust do legarów, wpuszczonych w wylewce...   Jakieś gwoździe widać na licu desek?
    • 600 tys , czy ja iwem czy sie wstrzymać?  Ceny ida tylko w góre , taniej raczej nie bedzie  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...