Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

3 godziny temu, mhtyl napisał:

Chcesz uszczęśliwić ludzi? to zrób tak aby wichur nie było wtedy będziesz wielki.

Chcesz uszczęśliwić ludzi? to zrób tak, by każdy, kto chce  - dostał za darmo domek lub rezydencję! To o wiele łatwiejsze, niż panowanie nad żywiołem - więc będzie ci łatwiej być wielkim. Przepraszam - przecież ty już jesteś wielki - i dlatego tak autorytatywnie się wypowiadasz.

 

3 godziny temu, mhtyl napisał:

obecnie żaden budynek nie ma racji bytu bez wieńca/wieńców

Popatrz na swoje "spójne inaczej" wpisy

Dnia 4.04.2017 o 16:59, mhtyl napisał:

 

Same zdjęcia to jedno a wywnioskować coś z nich to już jest sztuką i nie będę omawiał każdego zdjęcia po kolei ale jak ktoś ma mgliste pojęcie o budownictwie to tylko współczuć, na jednym ze zdjęć  ten co ma do wypełnienia cel pisze, że nie ma wieńca, nie ma bo konstrukcja dachu jest wraz ze stropem drewnianym, 

 

1.png.a49c3c0f86d829c920a425ac13e4f553.png

tu jest ten budynek - wygląda na nowy - nie wiem jaki ma strop - ale jest murowany i mury powinien zwieńczyć wieniec. I na tym wieńcu może być osadzony strop (może być drewniany) i dach - jeśli to spójna konstrukcja . Ale nie było wieńca - więc mamy to co widać po wichurze na fotce.

3 godziny temu, mhtyl napisał:

W kontekście forum jako budowlane  i budowy inna stal  nie wchodzi w grę tylko zbrojeniowa

popatrz wyżej dlaczego zmuszono mnie do pisania o stali  -   a blacha nie mieści się w kontekście? 

zenek

zenek

3 godziny temu, mhtyl napisał:

Chcesz uszczęśliwić ludzi? to zrób tak aby wichur nie było wtedy będziesz wielki.

Chcesz uszczęśliwić ludzi? to zrób tak, by każdy, kto chce  - dostał za darmo domek lub rezydencję! To o wiele łatwiejsze, niż panowanie nad żywiołem - więc będzie ci łatwiej być wielkim. Przepraszam - przecież ty już jesteś wielki - i dlatego tak autorytatywnie się wypowiadasz.

 

3 godziny temu, mhtyl napisał:

obecnie żaden budynek nie ma racji bytu bez wieńca/wieńców

Popatrz na swoje "spójne inaczej" wpisy

Dnia 4.04.2017 o 16:59, mhtyl napisał:

 

Same zdjęcia to jedno a wywnioskować coś z nich to już jest sztuką i nie będę omawiał każdego zdjęcia po kolei ale jak ktoś ma mgliste pojęcie o budownictwie to tylko współczuć, na jednym ze zdjęć  ten co ma do wypełnienia cel pisze, że nie ma wieńca, nie ma bo konstrukcja dachu jest wraz ze stropem drewnianym, 

 

1.png.a49c3c0f86d829c920a425ac13e4f553.png

tu jest ten budynek - wygląda na nowy - nie wiem jaki ma strop - ale jest murowany i mury powinien zwieńczyć wieniec. I na tym wieńcu może być osadzony strop i dach - jeśli to spójna konstrukcja . Ale nie było wieńca - więc mamy to co widać po wichurze na fotce.

3 godziny temu, mhtyl napisał:

W kontekście forum jako budowlane  i budowy inna stal  nie wchodzi w grę tylko zbrojeniowa

popatrz wyżej dlaczego zmuszono mnie do pisania o stali  -   a blacha nie mieści się w kontekście? 

×
×
  • Utwórz nowe...