Skocz do zawartości

Historia edycji

Elfir

Elfir

Ja wiem, że bywa tworzony.  Tylko ja uważam, że powody dla których tak się dzieje, nie wynikają z indywidualnych potrzeb ludzkich, ale z konieczności finansowej, społecznej lub pod wpływem władzy "głowy rodziny" (jako forma społecznej lub religijnej kontroli nad rodziną). Ewentualnie z powodu niedojrzałości psychicznej dzieci. 

 

Pierwszy link mi nie działa. Weszłam na drugi.  Nie zamieszaj więc materiałów, które tematu nie dotyczą :)

 

Wszyscy moi najbliżsi sąsiedzi (4 domy) mieszkają z dorosłymi dziećmi ich małżonkami i wnukami. I słyszę czasami tę "sielankę", kiedy zapomną zamknąć okna.

Dwóch pobudowało osobne wejścia na poddasze, gdzie jest osobne mieszkanie. Trzeci jest w trakcie budowy osobnego wejścia, a czwarty usiłuje od kilku lat sprzedać wielką landare, by kupić dwa małe osobne mieszkania. 

Mieszkają razem, bo ich nie stać na własne a nie dlatego, że to takie cudowne.

Elfir

Elfir

Ja wiem, że bywa tworzony.  Tylko ja uważam, że powody dla których tak się dzieje, nie wynikają z indywidualnych potrzeb ludzkich, ale z konieczności finansowej, społecznej lub pod wpływem władzy "głowy rodziny" (jako forma społecznej lub religijnej kontroli nad rodziną). Ewentualnie z powodu niedojrzałości psychicznej dzieci. 

 

Pierwszy link mi nie działa. Weszłam na drugi.  Nie zamieszaj więc materiałów, które tematu nie dotyczą :)

 

Wszyscy moi najbliżsi sąsiedzi (4 domy) mieszkają w jednym domu z dorosłymi dziećmi. I słyszę czasami tę "sielankę", kiedy zapomną zamknąć okna.

Dwóch pobudowało osobne wejścia na poddasze, gdzie jest osobne mieszkanie. Trzeci jest w trakcie budowy osobnego wejścia, a czwarty usiłuje od kilku lat sprzedać wielką landare, by kupić dwa małe osobne mieszkania. 

Mieszkają razem, bo ich nie stać na własne a nie dlatego, że to takie cudowne.

Elfir

Elfir

Ja wiem, że bywa tworzony.  Tylko ja uważam, że powody dla których tak się dzieje, nie wynikają z indywidualnych potrzeb ludzkich, ale z konieczności finansowej, społecznej lub pod wpływem władzy "głowy rodziny" (jako forma społecznej lub religijnej kontroli nad rodziną). Ewentualnie z powodu niedojrzałości psychicznej dzieci. 

 

Pierwszy link mi nie działa. Weszłam na drugi.  Nie zamieszaj więc materiałów, które tematu nie dotyczą :)

Elfir

Elfir

Ja wiem, że bywa tworzony.  Tylko ja uważam, że powody dla których tak się dzieje, nie wynikają z indywidualnych potrzeb ludzkich, ale z konieczności (finansowej, społecznej, religijnej) lub z nacisku "głowy rodziny" (jako forma kontroli nad rodziną czy niedojrzałości członków rodziny).

 

Pierwszy link mi nie działa. Weszłam na drugi.  Nie zamieszaj więc materiałów, które tematu nie dotyczą :)

×
×
  • Utwórz nowe...