Skocz do zawartości

koszt wykończenia


Recommended Posts

witam wszystkich:) poczytałam sobie tutaj troche i muszę stwierdzić, ze zagladaja tu zorientowne osóbki:)..mam w zwiazku z tym pytanko...może jest mi ktos w stanie okreslić (mniej wiecej naturalnie:)) ile bedzie mnie kosztowało wykończenie mojego domku...jest to parterówka...170m2..aktualny jej stan to stan surowy zamknięty..mam spory dylemat, ponieważ zaczynam powątpiewać czy wystarczy mi 200 tyś na wykończenia:(..a takimi srodkami tylko dysponuję..czyzbym była w powaznym kłopocie??haha pozdrawiam wszystkich w trakcie budowy i tych szczęśliwców , którzy maja juz ten stresik z głowy:)..czekam na jakieś opinie..dzieki i pa:)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

witam wszystkich:) poczytałam sobie tutaj troche i muszę stwierdzić, ze zagladaja tu zorientowne osóbki:)..mam w zwiazku z tym pytanko...może jest mi ktos w stanie okreslić (mniej wiecej naturalnie:)) ile bedzie mnie kosztowało wykończenie mojego domku...jest to parterówka...170m2..aktualny jej stan to stan surowy zamknięty..mam spory dylemat, ponieważ zaczynam powątpiewać czy wystarczy mi 200 tyś na wykończenia:(..a takimi srodkami tylko dysponuję..czyzbym była w powaznym kłopocie??haha pozdrawiam wszystkich w trakcie budowy i tych szczęśliwców , którzy maja juz ten stresik z głowy:)..czekam na jakieś opinie..dzieki i pa:)


Zależy w jakim standardzie chcesz wykończyć ja remontuje dom z lat 80 i remont wyniesie mnie100-110tyś (wymiana drzwi , parkiet, płytki , suche tynki, malowanie,tynki mozajkowe,kominek, piec na ekogroszek,część kaloryferów i część okien) bez elewacji dom około140m2
Link do komentarza
Witam:) serdecznie dzięki za odp. w końcu doczekałam sięicon_smile.gif jeżeli chodzi o wykończenia i jego standart to myslałam o tynkach, ogrzewaniu (łazienki- ogrzewanie podłogowe) , podłogi z paneli , kominek ....czyli chyba tak jak wiekszość..zadnych basenów nie przewidujęicon_smile.gif...łudze się , że wystarczy mi 200 tyś...moze mi się uda:)..jeszcze raz dzięki i powodzenia w remoncie domku:) renata
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...