Skocz do zawartości

Historia edycji

GosiaSZ

GosiaSZ

Bardzo dziękuję za pomoc.Jestem o  niebo mądrzejsza.Będę robiła zdjęcia ,jak Pan radzi.

Sąsiedzi psioczą i dzwonią do gminy ,wiem ,pytałam ,mam nadzieję ,że zdołam ich zmobilizować do podpisania petycji .Oni mają dzieci w wieku szkolnym ,wożą je samochodami bo nie mogą przejść do głównej drogi, Są w jeszcze gorszej sytuacji ,Moja ulica to dzielnica Żor.mam nadzieję że zdołam coś wywalczyć,może choć ,,puszczą ,, te auta z betonem .tiry jadące na budowane domy inną drogą.One tak niszczą tą drogę.

Zrobili  dalej drogowskazy już z nazwami  ulic  , ale na tym koniec

,Drogi  nie utwardzili dalej niczym, aby te duże auta mogły dojechać z innej strony a plany drogi  już są.

Z wyrazami szacunku Gosia.

GosiaSZ

GosiaSZ

Bardzo dziękuję za pomoc.Jestem o  niebo mądrzejsza.Będę robiła zdjęcia ,jak Pan radzi.

Sąsiedzi psioczą i dzwonią do gminy ,wiem ,pytałam ,mam nadzieję ,że zdołam ich zmobilizować do podpisania petycji .Oni mają dzieci w wieku szkolnym ,wożą je samochodami bo nie mogą przejść do głównej drogi, Są w jeszcze gorszej sytuacji ,Moja ulica to dzielnica Żor.mam nadzieję że zdołam coś wywalczyć,może choć ,,puszczą ,, te auta z betonem .tiry jadące na budowane domy inną drogą,Zrobili drogowskazy dale,j ale na tym koniec,Drogi im nie utwardzili dalej niczym aby te duże auta mogły dojechać z innej strony a plany drogi  już są.

×
×
  • Utwórz nowe...