Skocz do zawartości

Wkrętarka i kosiarka w jednym


nokia

Recommended Posts

Znalazłem kolejną przystawkę do urządzenia bosch i teraz to już nie mogę się na dziwić nad pomysłowością konstruktorów.

https://budujemydom.pl/irbj/nowosci/50895-pierwsza-wkretarka-akumulatorowa-bosch-ktora-zadba-o-rosliny

Możliwe, że znajdą się przeciwnicy takich przystawek i wybiorą kosiarkę i nożyce "z prawdziwego zdarzenia" ale mi osobiście takie pomysły bardzo się podobają.

Link do komentarza

Tej wiosny, po raz pierwszy na rynku, pojawi się wyjątkowe rozwiązanie marki Bosch, skierowane do fanów ogrodnictwa. Jest to nowy adapter do przycinania krzewów dostosowany do kultowej wkrętarki IXO. Wiemy, że znajdą się tacy, którzy wybiorą tradycyjne urządzenia, jednak wspomniany adapter idealnie sprawdzi się przy przycinaniu niedużych krzewów, traw, czy żywopłotów. Dzięki niewielkim gabarytom jest zwyczajnie wygodniejsza od ww. „tradycyjnych” narzędzi. Warto też zauważyć, że kosiarka czy nożyce nie zmienią się za jednym ruchem w dmuchawę do grilla lub otwieracz do wina! Nie wspominając już o podstawowej funkcji wkręcania i skręcania różnych rzeczy. Trzeba podkreślić, że w urządzeniu zastosowano technologię litowo-jonową, która sprawia, że IXO jest zawsze gotowe do działania. Zwłaszcza wtedy gdy jej potrzebujesz. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...