Skocz do zawartości

Jakie markizy na dach?


Recommended Posts

Pytanie z formularza ze strony: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/porady

Przeczytałem, że markizy lepiej chronią przed gorącem latem, a mam sypialnię pod dachem od strony południowej. Przed latem chcę zamontować markizy ale nie wiem jakiej gęstości? Czy wybór gęstości zależy też od nachylenia dachu? Chciałbym, żeby w pokoju było w dzień jednak widno a nie ciemno, więc obawiam się markiz o dużej gęstości. I mam też pytanie - co zrobić w zimie? Czy trzeba je demontować, regularnie odśnieżać ? Dach ma nieduży spadek, więc czy to nie mija się z celem i szkoda mojego zachodu?

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Witam,

Jak najbardziej markizy to dobry wybór, aby uchronić się przed nadmiernym ciepłem na poddaszu.

Nasze markizy wykonane są z czarnej tkaniny polichlorku winylu. Nie ograniczają widoku za oknem ani nie przyciemniają pomieszczenia.

Markizy instalowane są z wewnątrz pomieszczenia. Montaż produktu jest prosty i można go wykonać samodzielnie. W okresie zimowym, produkt możemy schować do kasetonu.

Kolejne rozwiązanie, jakie możemy zaproponować to roleta zewnętrzna.

Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie www.velux.pl jak również zapraszam do kontaktu poprzez czat dostępny na powyższej stronie albo na www.velushop.pl

Pozdrawiam,

Paulina

Konsultant VELUX

markiza.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...