Skocz do zawartości

Historia edycji

boyka87

boyka87

Jaki gatunek? Mieszane... Sosny, świerki, brzozy, topole,akacje a nawet kilka orzechów :D czyli wszystko i nic...

Bajbaga - i tego właśnie się boję... Kupię teraz kocioł,obojętnie jaki...

a "oni" sobie wymyślą nowe zasady i jestem jak to pisało " w czarnej doopie"... Bo kto wie czy kotły które dziś są sprzedawane jako klasa 5 w 2019roku będą spełniały ich nowe normy? Zresztą i tak do końca nie wiadomo co realnie będzie... Bo niechce mi się jakoś wierzyć że będą mnie ścigać i ganić do wymiany pieca 2 letniego jako tako już ekologicznego... przy czym większość ludzi będzie nadal paliło w kotłach zasypowych...

Skąd ludzie mają brać kasę na te ich wymogi? Wystarczy że wprowadzą zakaz palenia mułem i flotem to dopiero zacznie się palenie byle czym...

Gdzie znalazłeś te informacje? Bo mi w urzędzie miasta i w ekologii inaczej to przedstawiono...

Po 1 to ma być zakaz sprzedaży kotłów bez podajnika (zasypowych)

Po 2 wymiana wszystkich kotłów bez tabliczek znamionowych i starszych niż 10 lat... Na wymianę każdy będzie mieć czas do 4 lat

Po 3 dofinansowanie będzie możliwe tylko w przypadku kotłów 5 klasy bez rusztu awaryjnego

Po 4 zakaz palenia mokrym drewnem,mułem i flotem...

boyka87

boyka87

Jaki gatunek? Mieszane... Sosny, świerki, brzozy, topole,akacje a nawet kilka orzechów :D czyli wszystko i nic...

Bajbaga - i tego właśnie się boję... Kupię teraz kocioł,obojętnie jaki...

a "oni" sobie wymyślą nowe zasady i jestem jak to pisało " w czarnej doopie"... Bo kto wie czy kotły które dziś są sprzedawane jako klasa 5 w 2019roku będą spełniały ich nowe normy? Zresztą i tak do końca nie wiadomo co realnie będzie... Bo niechce mi się jakoś wierzyć że będą mnie ścigać i ganić do wymiany pieca 2 letniego jako talo już ekologicznego... przy czym większość ludzi będzie nadal paliło w kotłach zasypowych...

Skąd ludzie mają brać kasę na te ich wymogi? Wystarczy że wprowadzą zakaz palenia mułem i flotem to dopiero zacznie się palenie byle czym...

×
×
  • Utwórz nowe...