Skocz do zawartości

Historia edycji

majonez87

majonez87

3 godziny temu, mhtyl napisał:

Działka o pow 500 m2 jest mała i mało który MPZP zezwala na budowę na tak małej powierzchni. Co do kosztów to uważam, że budując systemem gospodarczym spokojnie się zmieścisz w założonej kwocie. Pamiętaj jeszcze o kosztach przyłączy, prądu i wody na pewno a więcej nie wiem co będziesz miał czy gaz, czy kanalizacja itd.

Hej. Więc jaka minimalna wielkość działki była by najlepsza na takie małe domy? na gaz nie liczę (chyba, że trafi się w dobrej cenie taka działka, raczej myślę o ogrzewaniu ekogroszkiem, pelletem czy coś w ten deseń. Do tego kominek w salonie. Uważam, że przy takim metrażu raczej ani nie wiele zaoszczędzę ani za wiele nie stracę przy ogrzewaniu obojętnie którym sposobem...ale mogę się mylić oczywiście. A jaka duża musi być kotłownia?

majonez87

majonez87

3 godziny temu, mhtyl napisał:

Działka o pow 500 m2 jest mała i mało który MPZP zezwala na budowę na tak małej powierzchni. Co do kosztów to uważam, że budując systemem gospodarczym spokojnie się zmieścisz w założonej kwocie. Pamiętaj jeszcze o kosztach przyłączy, prądu i wody na pewno a więcej nie wiem co będziesz miał czy gaz, czy kanalizacja itd.

Hej. Więc jaka minimalna wielkość działki była by najlepsza na takie małe domy? na gaz nie liczę (chyba, że trafi się w dobrej cenie taka działka, raczej myślę o ogrzewaniu ekogroszkiem, pelletem czy coś w ten deseń. Do tego kominek w salonie. Uważam, że przy takim metrażu raczej ani nie wiele zaoszczędzę ani za wiele nie stracę przy ogrzewaniu obojętnie którym sposobem...ale mogę się mylić oczywiście.

×
×
  • Utwórz nowe...